VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

W ostatnich dniach Hiszpania, a w szczególności cała piłkarska Walencja i Madryt żyją zamieszaniem transferowym wokół osoby Davida Villi, który jest łączony z przenosinami na Santiago Bernabeu. Sam zawodnik przyznał, że zainteresowanie ze strony Realu jest dla niego powodem do dumy, jednak nie jest w stanie powidzieć, co stanie się latem.

"Zainteresowanie ze strony takiego klubu jak Real Madryt zawsze pozytywnie działa na zawodnika. Jest to swego rodzaju wyróżnienie, jednak nie wiadomo ile jest prawdy w prasowych doniesieniach."- mówił kilka dni temu El Guaje, zapytany o to, co sądzi odnośnie zainteresowania Realu jego osobą.

Villa na temat ewentualnej zmiany klubu odpowiada w sposób nazwany przez hiszpańską prasę politycznym: "Czuję się w Valencii bardzo dobrze, ale nie mogę powiedzieć ze stuprocentową pewnością, co się wydarzy latem. Nikt nie jest w stanie powiedzieć, co przyniesie mu przyszłość. Nigdy nie obiecywałem, że do końca swej kariery będę reprezentował barwy klubu z Estadio Mestalla, jednak jak na razie czuję się tu dobrze."

El Guaje stanowczo zaprzeczył jakimkolwiek kontaktom z przedstawicielami Realu: "W jakiejś gazecie przeczytałem, że rozmawiałem z przedstawicielami Realu, podczas gdy tak naprawdę taka sytuacja nie miała miejsca."

Kategoria: Transfery | Marca skomentuj Skomentuj (11)

KOMENTARZE

1. lelo19.10.2007; 12:30
oby nie odszedł
2. benji19.10.2007; 13:09
benjiPrawda jest taka, że nie będziemy w stanie zatrzymać go na zawsze na Mestalla. Może więc nie stało by się źle, gdybyśmy mieli dostać za niego pokaźną sumkę w okolicach 80 mln. Z drugiej jednak strony nie chciałbym widzieć Davida w barwach "kórewskich".

Cóż, wszystko okaże się latem.
3. staste7719.10.2007; 13:19
staste77Wypowiedzi Villi nie napawają optymizmem. Jednak myślę, że jest to tylko przyjęta przez niego (nota bene sensowna) metoda kontaktu z dziennikarzami: nie zapewniać o dozgonnej miłości do klubu, nie gloryfikować ew. zainteresowanych, nie zamykać sobie ew. dróg, tzn. nic nie powiedzieć, co by potem było mu wytknięte w przyszłości.
Do lata powinniśmy być spokojni. A co potem - zobaczymy.
Drogba jest do wzięcia. Gdyby Chelsea puściło go za stos. małe pieniądze, a my wzięliśmy za Villę pokaźną sumę, to warto się zastanowić.
4. staste7719.10.2007; 13:35
staste77A może to zamieszanie jest wywołane sztucznie, przed zbliżającym się meczem z Realem? Kto wie?
5. Razor19.10.2007; 13:41
Razorwcale się nie zdziwię jak odejdzie w lecie. Szczególnie jeśli niczego w tym sezonie nie wygramy. To będzie 3 z kolei, w którym niczego (poza wyrobieniem marki i potwierdzeniem talentu) nie osiągnął. Wątpię, aby w takim przypadku, mimo wspaniałej kadry...na papierze, znalazł dla siebie argumenty, że warto zostać i czekać, aż wreszcie to wszystko zaskoczy. Tym bardziej, jak nie daj Boże Real w tym roku odżyje, coś wygra i znowu wróci do ścisłej światowej czołówki. Szkoda tylko, że królewscy, tam będzie jednym z wielu, u nas pozostałby No 1. Pożyjemy, zobaczymy.
6. plooy19.10.2007; 14:02
zostanie w vcf jak cos wygramy i beda widoki ze w nastepnym sezonie zrobimy krok do przodu

w efekcie kiepskiego sezonu villa odejdzie z zespolu

i dlatego nasza gra sie musi zmienic, byc ladniejsza i efektywna i dlatego maskymalny czas jaki mozna dac floresowi na partaczenie to czas do zimy
7. adam920119.10.2007; 18:11
Nie no chłopie... :P

Co ty gadasz zostajesz i już :P
8. incubusmg19.10.2007; 20:32
incubusmgPlooy zgdzam sie w 100%.:-)na miejscu Villi też wolałbym przejść do klubu który coś osiągnął a nie zajmuje 3 lub 4 miejsce w lidze...
9. Ulesław19.10.2007; 22:03
UlesławNajlepsze jest to, że tylko Marka podaje te informacje o zainteresowaniu Realu Villą. Również przytaczanych przez Marcę słów Villi nie brałbym poważnie - w innym wywiadzie dla ASa stwierdził, że już któryś rok kluby kuszą go olbrzymimi zarobkami, ale nie pieniądze są dla niego najważniejsze. Na pytanie co w takim razie jest najważniejsze, odpowiedział, że zdobywanie trofeów z Valencią.
10. snd19.10.2007; 22:45
Ktos tu pisze, ze Drogba jest "do wyjecia".

Kolego, przemysl 2 razy co piszesz - tzn. co, sciagniemy Drogbe oferujac mu 2 mln euro za sezon?:D Smiechu warte...
11. Ruutu20.10.2007; 14:40
RuutuSkoro tak mówi znaczy że czeka tylko na dobrą ofertę