sonda
VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

Keita: „Mamy obowiązek zagrać na 100%”

Arkadiusz Bryzik, 30.04.2014; 17:50

Konferencja Malijczyka

Seydou Keita był jedynym piłkarzem Valencii, który wziął udział w oficjalnej konferencja prasowej przed półfinałowym rewanżem z Sevillą. Malijczyk optymistycznie wypowiadał się na temat awansu i podobnie jak poprzednicy zapewniał, że cała drużyna da z siebie wszystko.

„To najważniejszy mecz w sezonie. Mamy obowiązek zagrać na 100%. Musimy wyjść, walczyć i starać się zwyciężyć każdą piłkę, gdyż bez tego nie będzie mowy o awansie”. Keita przyznał również, że doping kibiców z pewnością pomoże piłkarzom w osiągnięciu celu.

„Żeby wygrać to spotkanie nie możemy zagrać jak indywidualiści, gdyż takie mecze wygrywa się jako drużyna” — przypomniał i dodał: „Żeby wygrać to spotkanie nie możemy zagrać jak indywidualiści, gdyż takie mecze wygrywa się jako drużyna”

„Sevilla nie była lepsza w pierwszym meczu. Póki wynik był bezbramkowy, przegrywali walkę w środku pola. Dopiero przy stanie 2:0 nabrali pewności siebie” — stwierdził. Spytany o postać Ivana Rakiticia odparł: „Nie skupiam się na jego grze. W pierwszym składzie gra zawsze 11 piłkarzy i przeciwko każdemu z nich musimy zagrać najlepiej jak potrafimy.”

Na zakończenie konferencji Keita nawiązał do incydentu z Madrigal (jeden z kibiców Villarreal rzucił w kierunku Dani'ego Alvesa banana, a ten podniósł go i ugryzł, czym zapoczątkował nietypową akcję przeciwko rasizmowi — przyp.red.).„W dzisiejszych czasach wszyscy jesteśmy równi, niezależnie od koloru skóry. Niestety, są ludzie, którzy o tym nie wiedzą i robią podobne głupstwa. My jednak jesteśmy po to by cieszyć się grą w piłkę”.

Kategoria: Wywiady | Superdeporte skomentuj Skomentuj (0)

KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy.