Wypożyczeni – raport

Karol Kotlarz, 28.04.2014; 22:43

Jedynie trzech spośród ośmiu piłkarzy Valencii będących na wypożyczeniu w innych klubach pojawiło się na murawie w minionym tygodniu. Zwycięską bramkę dla Newell’s zdobył będący ostatnio w dobrej dyspozycji Éver Banega. Zapraszamy do lektury raportu przedstawiającego poczynania naszych graczy.

Obrońcy

Adil Rami (AC Milan) – Francuz rozegrał 90 minut i otrzymał żółtą kartkę w spotkaniu z AS Romą, przegranym przez Rossonerich 0:2. Rami nie popisał się zwłaszcza przy golu Pjanicia, który zakpił z defensywy Milanu, mijając obrońców niczym tyczki i zakładając „siatkę” wypożyczonemu z Valencii Francuzowi.

Aly Cissokho (Liverpool FC) – podobnie jak tydzień temu Francuz nie otrzymał szansy i nie wybiegł na boisko. The Reds przegrali w spotkaniu na szczycie z Chelsea 0:2.

Andrés Guardado (Bayer Leverkusen) – Meksykanin wciąż leczy kontuzję ścięgna, jakiej doznał dwa tygodnie temu. Z tego też powodu nie mógł wystąpić w sobotnim spotkaniu z Borussią Dortmund, zakończonym remisem 2:2.

Pomocnicy

Éver Banega (Newell’s Old Boys) – Argentyńczyk znajduje się na fali wznoszącej – tydzień temu był jednym z najlepszych na boisku graczy, zaś w sobotnim spotkaniu z Tigre zdobył bramkę strzałem z dystansu, która zadecydowała o wygranej Newell\'s.

Zobacz bramkę Banegi:

Jonathan Viera (Rayo Vallecano) – pomocnik leczy uraz ścięgna w lewej nodze. Pod jego nieobecność Rayo pokonało Granadę 3:0.

Carles Gil (Elche CF) – 90 minut i żółty kartonik na koncie młodego pomocnika w piątkowym meczu z Levante. Spotkanie zakończyło się podziałem punktów (1:1)

Napastnicy

Dorlan Pabón (Sao Paulo) – Kolumbijczyk przegrywa rywalizację o miejsce w składzie z Luisem Fabiano i Pato, w związku z czym spędził całe spotkanie z Cruzeiro na ławce rezerwowych. Mecz zakończył się remisem 1:1.

Hélder Postiga (Lazio Rzym) – Portugalczyk nie znalazł się w kadrze meczowej Rzymian na mecz z Livorno. Koledzy Postigi pokonali rywala 2:0.

Kategoria: Ogólne | plazadeportiva.com | własne skomentuj Skomentuj (3)