sonda
VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

Rufete: „Sevilla jest faworytem”

Bartłomiej Płonka, 24.04.2014; 01:32

Przed spotkaniem w Andaluzji

Dyrektor sportowy klubu, Joaquin Francisco Rufete w jednej z przedmeczowych wypowiedzi przyznał, że faworytem do awansu jest Sevilla. Jak jednak twierdzi, nie oznacza to, że Valencia pozostaje bez szans.

„To Sevilla jest faworytem tego dwumeczu. W ligowej tabeli znajduje się przed nami i utrzymuje regularność, w przeciwieństwie do nas. Chcemy jednak być konkurencyjni, pokazać naszą siłę i to, że mamy prawdziwy zespół. Wiemy, że mamy szanse wyjść górą z tej potyczki” – uważa Rufete.

„Jedziemy do Sewilli z wielkim entuzjazmem. Zrobimy wszystko, by wywieźć korzystny rezultat przed rewanżem. Remis byłby bardzo dobry” – twierdzi dyrektor sportowy. „Statystki meczów na ich stadionie nie są dla nas korzystne, ale to dodaje nam motywacji. Będziemy chcieli się przełamać” – dodał. Warto przypomnieć, że w tym sezonie na Sánchez Pizjuán Valencia zremisowała 0:0.

Czytaj także: Klątwa Sánchez Pizjuán

„Ostatnio rozgrywamy dużo spotkań. Teraz przed nami europejskie puchary i półfinał. Wszyscy marzymy o finale, dlatego musimy pokazać, jak nam zależy i walczyć” – zakończył.

Kategoria: Wywiady | plazadeportiva skomentuj Skomentuj (0)

KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy.