sonda
VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

Pizzi: „Remis jest sprawiedliwym wynikiem”

Karol Kotlarz, 21.04.2014; 13:26

Wypowiedź szkoleniowca Valencii

Po zakończonym spotkaniu z Osasuną głos na konferencji prasowej zabrał Juan Antonio Pizzi. Zdaniem trenera Los Ches spotkanie było wyrównane, w związku z czym ostateczny wynik jest sprawiedliwy.

„To było całkiem wyrównane spotkanie, choć często przewaga była po naszej stronie. Nie było wiele szans na strzelenie gola. Remis jest sprawiedliwym wynikiem, pomimo że mieliśmy przewagę w posiadaniu piłki i zepchnęliśmy rywala na jego własną połowę” – ocenił Pizzi.

Dokonując dalszej analizy sobotniego meczu Argentyńczyk stwierdził, iż jego podopieczni zbyt późno wzięli się za odrabianie strat, co spowodowało, że Valencia wywiozła z trudnego terenu jedynie remis: „Przeciwnik wierzył, że poprzez dobrą grę w obronie ciężko będzie nam zdobyć bramkę, lecz udało się to nam w końcówce spotkania. Niestety pozostało zbyt mało czasu, pomimo że dominowaliśmy i czuliśmy się bardziej komfortowo”.

Szkoleniowiec Nietoperzy zabrał również głos w sprawie kontrowersyjnej decyzji arbitra, który nie podyktował rzutu karnego za zagranie piłki ręką przez Bertrána: „Bez wątpienia, należał się nam rzut karny. Sędzia źle zinterpretował sytuację”.

Po zmaganiach ligowych przychodzi czas na arcyważny mecz z Sevillą w ramach półfinału Ligi Europy. W końcowych słowach Pizzi odniósł się do tego spotkania, mówiąc: „Każdy mecz jest inny. Zobaczymy jak możemy rozprawić się z kolejnym”.

Kategoria: Wywiady | plazadeportiva.com skomentuj Skomentuj (0)

KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy.