sonda
VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

Oriol: „Wszystko zależy od Chelsea”

Karol Kotlarz, 18.04.2014; 16:57

Pomocnik zadowolony z pobytu na Mestalla

Wypożyczony z londyńskiej Chelsea Oriol Romeu udzielił wypowiedzi podczas konferencji prasowej. Hiszpan jest wciąż niepewny swojej klubowej przyszłości, lecz z radością pozostałby w Valencii. Ostateczne zdanie w tej sprawie będzie jednak należało do Anglików.

„Jestem tu bardzo szczęśliwy. Wiem, że Valencia jest zadowolona z mojej gry i chciałaby, abym został. Czuję się tu bardzo komfortowo, lecz na decyzję musimy czekać do końca obecnego sezonu. Wszystko zależy od Chelsea” – przyznał Oriol Romeu, mówiąc na temat ewentualnego transferu definitywnego do Valencii.

Do zakończenia rozgrywek ligowych w Hiszpanii pozostało pięć kolejek. W batalii o upragnione miejsce dające awans do Ligi Europy Nietoperze tracą osiem punktów do Villarreal, zajmującego 6. pozycję w lidze premiowaną grą w LE. Zdaniem Oriola jest wciąż wiele możliwości do odrobienia strat: „To trudne zadanie, ale nie poddamy się. Mamy jeszcze miesiąc i wciąż jest szansa. Myślę, że najlepszą rzeczą, jaką możemy zrobić jako zespół, jest wygrywać i dalej walczyć”.

Hiszpański pomocnik wypowiedział się również na temat zbliżającego się starcia w półfinale Ligi Europy, pomiędzy Sevillą a Valencią. Romeu podkreślił istotną rolę, jaką odgrywają fani Nietoperzy, którzy stawili się na Mestalla już w czwartkowy ranek, by nabyć wejściówki na wyjazdowe spotkanie: „Jak widzieliśmy w ćwierćfinale, doping kibiców pomógł nam w awansie do półfinału. Ich wsparcie jest niezbędne dla nas. Tak długo jak będą z nami, możemy dokonać wielkich czynów”.

Czytaj również: Cel: Oriol Romeu

Kategoria: Wywiady | plazadeportiva.com skomentuj Skomentuj (2)

KOMENTARZE

1. LukasZ_NS18.04.2014; 17:40
LukasZ_NSRaczej trzeba liczyć na odrobienie 7 pktów do Sociedad, który jest na 7 miejscu, które z kolei daje w tym sezonie LE...
2. szogun19.04.2014; 13:34
Powinni najpierw dobrze go przebadać. Był chyba problem z kolanami.Powinni to ogarnąć. Ja jestem na tak co do transferu.Według mnie potrzebny jest jeszcze jeden defensywny pomocnik.