sonda
VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

Cel: Oriol Romeu

Arkadiusz Bryzik, 17.04.2014; 23:27

Hiszpan na dłużej w Walencji?

Oriol Romeu bliski pozostania na Estadio Mestalla. Jak donoszą dziennikarze Superdeporte Hiszpan jest zainteresowany przedłużeniem pobytu w stolicy Lewantu, a sam klub również chciałby aby pomocnik został w drużynie na następny sezon.

Rozmowy pomiędzy Rufete a przedstawicielem Romeu, Mágico Díazem trwają. Intencję obu stron są jasne: Romeu zostaje na Mestalla. Nadal brakuje jednak porozumienia z Chelsea: nie wiadomo czy zawodnik zostanie wypożyczony na kolejny sezon, czy zostanie sprzedany przez londyński klub.

Wypożyczenie na kolejny sezon oznaczałoby, iż zamiarem Chelsea będzie przedłużenie obecnego kontraktu z pomocnikiem. Umowa z Oriolem wygasa bowiem w 2015 roku. Po tym czasie zawodnik zostanie wolnym zawodnikiem. Dlatego bardziej prawdopodobna wydaje się definitywna sprzedaż pomocnika.

W Anglii mówi się, iż Oriol nie jest brany pod uwagę przez Jose Mourinho przy kompletowaniu kadry na następny sezon. Świadczyć ma o tym chociażby sprowadzenie z Benfiki Nemanji Maticia za 25 milionów euro. Dodatkowym plusem dla Valencii jest fakt, iż Romeu wielokrotnie podkreślał, że czuje się na Mestalla doskonale i chciałby pozostać w Walencji na dłużej.

Kategoria: Ogólne | Superdeporte skomentuj Skomentuj (0)

KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy.