sonda
VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

Duże zainteresowanie biletami na Sevillę

Kamil Guziak, 17.04.2014; 23:24

2100 biletów sprzedanych w kilka godzin

Wielu fanów Nietoperzy zjawiło się dzisiaj przed Mestalla, by nabyć bilety na pierwszy mecz półfinałowy Ligi Europy, w którym Valencia zmierzy się z Sevillą. Zainteresowanie było tak duże, że do klubowych kas prowadziły ogromne kolejki, a fani ustawiali się w nich na kilka godzin przed planowanym otwarciem kas.

Wydaje się, że Valencia będzie mogła liczyć w czwartek na obecność około 2100 fanów, którym udało się zdobyć wejściówki na mecz z Sevillą, który zostanie rozegrany na Estadio Ramón Sánchez Pizjuán. Dodatkowo oprócz sprzedaży biletów, fani mogli nabyć specjalne pakiety zapewniające nie tylko wejście na stadion, ale i podróż do Sevilli dwoma środkami komunikacji – pociągiem bądź autobusem.

Z informacji klubu wynika, że limit biletów oraz wspomnianych pakietów został już wyczerpany, co oznacza, że do rąk kibiców trafiło 2100 wejściówek na czwartkowe spotkanie. Choć otwarcie kas zaplanowano na godzinę 16, to już od godzin porannych fani gromadzili się przed stadionem by zająć miejsce w kolejce.

Klub zaoferował pokrycie 30% kosztów podróży dla każdego fana, który zdecydował się na zakup biletu. Tak więc za kwotę 90€ kibice mogli otrzymać bilet na pociąg dużej prędkości (AVE), ubezpieczenie podróżne oraz wejściówkę na mecz (koszt: 30€). Dla tych, którzy preferują transport autobusowy koszt wyjazdu wyniesie 45€.

Mimo miażdżącej przewagi liczebnej fanów gospodarzy przyjezdni z Valencii z pewnością będą głośno dopingować swoich ulubieńców. Oby piłkarze dzięki tak licznej grupie fanów poczuli się jakby grali u siebie i uzyskali korzystny rezultat.

Kategoria: Ogólne | SD/plazadeportiva/deportevalenciano skomentuj Skomentuj (0)

KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy.