sonda
VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

Cissokho na celowniku włoskich klubów

Karol Kotlarz, 14.04.2014; 16:28

Jakie będą losy obrońcy?

Przyszła klubowa przynależność Aly’ego Cissokho stoi pod znakiem zapytania. Wiele wskazuje jednak na to, że w kolejnym sezonie pracodawcą defensora będzie klub z Włoch, bowiem Francuz znalazł się w orbicie zainteresowań tamtejszych zespołów.

Wypożyczony do Liverpoolu Francuz nie odnajduje się na Wyspach Brytyjskich. Obrońca gra sporadycznie, znacznie częściej przesiadując na ławce rezerwowych. Jak informowaliśmy jakiś czas temu nie ma praktycznie szans, aby The Reds wykupili defensora za ustaloną sumę 4,5 mln euro.

Już ponad miesiąc temu mówiło się o zainteresowaniu usługami obrońcy przez włoski klub, Napoli. Aly Cissokho zjawił się nawet w Neapolu, gdzie obejrzał spotkanie Azzurrich z AS Romą, robiąc sobie przy okazji zdjęcia z kibicami.

W ostatnim czasie coraz głośniej mówi się o zainteresowaniu drużyn z Mediolanu – Interu i Milanu. Oba kluby już teraz przeczesują rynek transferowy w poszukiwaniu wzmocnień na pozycji lewego obrońcy. W przypadku Rossonerich wiąże się to z faktem, iż zarówno Emanuelson i Didac Vilá (wypożyczony obecnie do Betisu) nie znajdują się w planach włoskiej drużyny na przyszły sezon. Ponadto bliski odejścia z klubu jest De Sciglio, którym interesować się ma Real Madryt.

Co ciekawe, w 2009 roku gdy Cissokho reprezentował barwy FC Porto był bliski przejścia do Milanu za 15 mln euro. Do transferu nie doszło, bowiem Aly nie przeszedł badań lekarskich (miał problemy z zębami), choć nieoficjalnie mówi się, że głównym powodem były pieniądze – zbyt wysoka cena za zawodnika zaproponowana przez portugalski klub.

Kategoria: Transfery | plazadeportiva.com skomentuj Skomentuj (1)

KOMENTARZE

1. mariofix14.04.2014; 17:31
mariofixSprzedaajmy go, już kupienie go było błędem, ale jest jesscze w tym wieku, że troche kasy możemy za niego dostać.