sonda
VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

Kibice pod stadionem

Marcin Śliwnicki, 12.04.2014; 00:06

Podziękowania dla piłkarzy

Po fantastycznym spotkaniu przeciwko FC Basel piłkarze Valencii doczekali się podziękowań ze strony kibiców. Liczna ich grupa zebrała się po końcowym gwizdku pod stadionem i długo skandowała na cześć zawodników.

Grupa kibiców zgromadzona przed głównym wejściem na Estadio Mestalla liczyła około tysiąca osób. Ludzie zebrali się w tym miejscu, aby podziękować zawodnikom za wspaniałą remontadę, o którą Ci postarali się w meczu przeciwko FC Basel. Fani dali w ten sposób upust emocjom, które nagromadziły się w nich podczas wspaniałego występu „Nietoperzy”.

Słysząc gromki doping, zawodnicy pojawili się na balkonach okalających stadion, a w ręce kibiców powędrowały koszulki piłkarzy. Okrzyki, jakie wznosili fani to m. in: „Keita, zostań”, „Alcácer do kadry”, czy „Tak, tak, tak, jedziemy do Turynu”. Na przemian skandowanoi też imiona swoich bohaterów, a także nazwisko Amadeo Salvo.

Kategoria: Ogólne | SuperDeporte skomentuj Skomentuj (3)

KOMENTARZE

1. Nevan12.04.2014; 00:21
NevanNo w końcu ktoś podłapał moje okrzyki o zabraniu Paco do Brazylii.
2. Vicente7312.04.2014; 00:56
Vicente73Z tym Amadeo Salvo to trochę się w tej euforii zagalopowali... Ale... Czas jedynie pokaże, co ten Salvo zdziała...
3. Y4R012.04.2014; 09:42
Z Salvo to zagranie taktyczne przez kibiców :) Teraz koleś nie może nas wykiwać i musi walczyć o Valencie o lepsze jutro.