sonda
VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

Co dalej z Ramim?

Bartłomiej Płonka, 06.04.2014; 12:49

Losy Francuza nieznane

Wypożyczony z Valencii do Milanu Adil Rami wciąż nie jest pewny swojej przyszłości. Dalsze losy zawodnika wciąż nie są znane, pomimo, iż sam najchętniej chciałby pozostać we włoskim zespole.

Rami został odsunięty od walenckiej drużyny pod koniec września, przed spotkaniem z Granadą, kiedy publicznie skrytykował ówczesnego trenera, Miroslava Djukicia. Francuz szybko znalazł jednak nowy klub i na zasadzie wypożyczenia przeniósł się do Milanu. Na San Siro wywalczył sobie miejsce w pierwszym składzie i jak sam stwierdził: „Chciałbym tutaj zostać i zdobywać tytuły”.

Aby jednak tak się stało Mediolańczycy musieliby sięgnąć do kieszeni i wykupić Ramiego za 7 milionów euro, których domaga się Valencia. Choć Milan naciska, by obniżyć cenę, zapewne nie zgodzi na to Amadeo Salvo. Tymczasem głos w całej sprawie zabrał Adriano Galliani, który przyznał, że „kwoty za wypożyczonych Taarabta i Ramiego ustalone, a wszystko wyjaśni się w maju”.

W przypadku, kiedy Włosi nie zdecydują się na transfer Ramiego trudno powiedzieć co dalej stanie się z obrońcą. Ostatnio pojawiły się informacje, jakoby stoperem zainteresowane były angielskie kluby z Manchesterem United na czele.

Kategoria: Transfery | plazadeportiva skomentuj Skomentuj (6)

KOMENTARZE

1. Vicente7306.04.2014; 12:59
Vicente73Adil "Kiksuję i Tracę Bramkę" Rami w Manchesterze?????

Buaaahahahahahaaaaaa!!!!!!!
2. inek06.04.2014; 13:37
@vicente
No i co z tego? Widziałeś jak grają w tym sezonie obrońcy United? Rami świetnie by się odnalazł jako pokraka wśród innych pokrak.
Chodzi ci ogólnie o historię, wielkość klubu? Milan jest jeszcze bardziej prestiżowy, a jednak, podobnie jak Manchester, w tym sezonie po prostu są wybitnie słabi, serio to nie byłby żaden absurd gdyby Rami odszedł do Premier League..
3. Doctor806.04.2014; 14:08
Rami to dla mnie poprostu dobry obrońca, nie zdziwię się, kiedy przejdzie do United i będzie grał tam pierwsze skrzypce. Zachowanie Vicente śmieszne... Krytykujesz Ramiego, popatrz na Rudego, Senderosa, Coste czy Ruiza... To jest dopiero kryminał i pornografia... I nie próbuj wmówić mi, że któryś z nich jest od Ramiego lepszy...
4. Vicente7306.04.2014; 14:49
Vicente73Inek dobrze to ujął z tymi pokrakami.

Doc - nie próbuję Ci wmówić, że któryś z naszych obrońców jest lepszy od Ramiego, bo nie mam w tym interesu.
Ja uważam, że Mathieu w obecnej dyspozycji zawala mniej bramek niż Rami, który robi to od jakichś 2 lat cyklicznie, w Milanie też.
Ricardo Costę również uważam za lepszego piłkarza.

A Rami w Anglii byłby zapewne jeszcze śmieszniejszy, niż w Hiszpanii i Włoszech. ;)
5. Maciek_198506.04.2014; 19:43
Maciek_1985Rami w Milanie chciałby zdobywać tytuły a to ciekawe, bo jak dla mnie Milan to taka Valencia ligi włoskiej. Na obecną chwilę postraszyć mogą nazwą co najwyżej
6. lisovski06.04.2014; 21:05
lisovskiZ pewnością Jeremy "dam mu w pysk bo nie mogę go upilnować a potem zawalę trzy bramki w LE" Mathieu jest o klasę lepszy. No i nie jest debilem bo mówi płynne po Francusku.