Wypożyczeni – raport

Karol Kotlarz, 31.03.2014; 14:12

W ubiegłym tygodniu spośród ósemki wypożyczonych, jedynie Cissokho nie miał okazji pojawić się na murawie. Debiut w rzymskim Lazio zanotował z kolei powracający po kontuzji Hélder Postiga. Zapraszamy do lektury raportu przedstawiającego poczynania naszych graczy.

Obrońcy

Adil Rami (AC Milan) – Francuz rozegrał dwa spotkania w ciągu minionego tygodnia, w obu występując po 90 minut. Mediolańczycy pokonali w środę Fiorentinę 2:0, zaś w sobotę odprawili z kwitkiem Chievo, wygrywając 3:0. W tym ostatnim meczu Rami zaliczył asystę przy golu Balotellego.

Zobacz asystę Ramiego:

Aly Cissokho (Liverpool FC) – francuski obrońca nie cieszył się uznaniem Brendana Rodgersa w ubiegłym tygodniu. Zarówno spotkanie z Sunderlandem, jak i z Tottenhamem Cissokho przesiedział na ławce rezerwowych.

Andrés Guardado (Bayer Leverkusen) – Meksykanin rozegrał 88 minut w środowym spotkaniu z Augsburgiem, wygranym przez Bayer 3:1 oraz 90 minut w sobotniej grze z Braunschweig (remis 1:1). W obu tych meczach Guardado występował jako boczny pomocnik i otrzymywał żółte kartoniki.

Pomocnicy

Éver Banega (Newell’s Old Boys) – 90 minut Argentyńczyka w niedzielnym spotkaniu z Quilmes, zakończonego remisem 1:1.

Jonathan Viera (Rayo Vallecano) – od dłuższego czasu pomocnik rozpoczyna mecze jako zmiennik. Podobnie było też w ubiegłym tygodniu, kiedy to Viera wchodził na 23 minuty w środowym spotkaniu z Osasuną wygranym 1:0 przez Rayo, a także podczas sobotniej klęski Franjirrojos z Realem Madryt (0:5), gdzie wszedł na 31 minut.

Carles Gil (Elche CF) – młody gracz pojawiał się w minionym tygodniu na boisku dwukrotnie, w obu przypadkach wchodząc jako zmiennik. Najpierw we wtorek rozegrał 33 minuty w zremisowanym bezbramkowo meczu z Athletikiem, a następnie 31 minut w niedzielnym spotkaniu z Villarreal (remis 1:1).

Napastnicy

Dorlan Pabón (Sao Paulo) – Kolumbijczyk rozegrał całe spotkanie w ramach play-offów Campeonato Paulista. Klub Dorlana przegrał po rzutach karnych (5:4) z Penapolense.

Hélder Postiga (Lazio Rzym) – gehenna Portugalczyka dobiegła końca – napastnik zadebiutował wreszcie w barwach Rzymian, wchodząc dwukrotnie z ławki rezerwowych: w środę na 20 minut w przegranym starciu z Genoą (0:2) oraz na 5 minut w sobotnim meczu z Parmą, wygranym przez Lazio 3:2.

Kategoria: Ogólne | plazadeportiva.com | własne skomentuj Skomentuj (0)