Wypożyczeni – raport

Karol Kotlarz, 11.03.2014; 19:59

Ubiegły tydzień nie należał do udanych, jeśli chodzi o występy piłkarzy Valencii wypożyczonych do innych zespołów. Czterech z ośmiu cedidos rozegrało swoje mecze, a wśród nich jedynie Pabón i Viera cieszyli się ze zwycięstw swoich klubów. Zapraszamy do lektury raportu przedstawiającego poczynania naszych graczy.

Obrońcy

Adil Rami (AC Milan) – Francuz nie zagrał w miniony weekend w barwach Milanu, który przegrał wyjazdowy mecz z Udinese 0:1. Clarence Seedorf oszczędza siły obrońcy przed wtorkowym rewanżowym meczem z Atletico Madryt w Lidze Mistrzów.

Aly Cissokho (Liverpool FC) – klub Francuza nie grał w miniony weekend. Korzystając z przerwy pojawił się w ten weekend na stadionie Napoli, oglądając mecz tamtejszego klubu z AS Romą. Przy okazji Aly zrobił sobie fotkę z kibicami Napoli.

Czytaj również: Cissokho wróci do Valencii?

Andres Guardado (Bayer Leverkusen) – obrońca obserwował cały mecz z Hannoverem z perspektywy ławki rezerwowych. Drużyna Bayeru zremisowała w wyjazdowym starciu 1:1.

Pomocnicy

Éver Banega (Newell’s Old Boys) – Argentyńczyk rozegrał całe spotkanie przeciwko Olimpo, przegrane przez Newell’s 0:1. Pomocnik nie zaliczył dobrego spotkania, „wyróżniając się” jedynie otrzymaną żółtą kartką.

Jonathan Viera (Rayo Vallecano) – pomocnik wszedł na końcowe 10 minut meczu z Sociedad, wygranego nieoczekiwanie przez Rayo 3:2. Viera zmienił na boisku Rubena Rochinę.

Carles Gil (Elche CF) – młody pomocnik rozegrał pełne spotkanie z Espanyolem, przegrane 1:3 przez Elche.

Napastnicy

Dorlan Pabón (Sao Paulo) – napastnik rozegrał całe wyjazdowe spotkanie z Corinthians. Drużyna Kolumbijczyka pokonała rywala 3:2.

Hélder Postiga (Lazio Rzym) – Portugalczyk pauzuje z powodu kontuzji. Szerzej o urazie napastnika możecie przeczytać tutaj. Pod nieobecność Postigi Lazio przegrało 0:1 na własnym boisku z Atalantą.

Kategoria: Ogólne | plazadeportiva.com | własne skomentuj Skomentuj (0)