VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

Raul Tamudo w miejsce kontuzjowanego Villi

Ulesław, 08.10.2007; 17:32
W spotkaniu z Espanyolem David Villa nabawił się kontuzji, która zmusiła go do opuszczenia boiska w 19 minucie spotkania, i uniemożliwi występy w przeciągu najbliższych minimum dwóch tygodni, o czym już zresztą wspominaliśmy. Asturiańczyk został też wycofany ze składu reprezentacji, a jego miejsce zajął... Raul Tamudo, który wydatnie przyczynił się do sobotniej niespodzianki na Estadio Mestalla.

Swoją szansę Tamudo będzie miał w spotkaniach z Danią i Finlandią, które mogą zadecydować o awansie, bądź pogrzebaniu nadziei Hiszpanów na awans do Euro 2008. Dla wychowanka Espanyolu może to być 10 i 11 występ w narodowych barwach, bowiem do tej pory Tamudo rozegrał 9 spotkań w reprezentacji, w której zadebiutował już w sierpniu 2000r. w Hannover, w spotkaniu przeciwko kadrze Niemiec, pod wodzą ówczesnego selekcjonera Hiszpanii - José Antonio Camacho. Ostatni raz tradycyjną czerwoną koszulkę reprezentacji założył Tamudo w wrześniu 2005r., podczas rozgrywanego na Vicente Calderon eliminacyjnego spotkania z drużyną Serbii i Czarnogóry.

Kategoria: Ogólne | Super Deporte. skomentuj Skomentuj (2)

KOMENTARZE

1. payaso09.10.2007; 18:06
Zaraz przecież Finlandia jest w naszej grupie eliminacyjnej
2. mz09.10.2007; 21:42
mzZarówno Finlandia jak i Hiszpania w przerwie rozgrywają tylko 1 spotkanie w ramach eliminacji do Euro i z tego powodu w drugim terminie rozegrają mecz towarzyski.