sonda
VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

Pizzi: „Yarmolenko największym zagrożeniem”

Arkadiusz Bryzik, 27.02.2014; 14:42

Przedmeczowa dygresja trenera

Na konferencji poprzedzającej spotkanie rewanżowe z Dynamo Kijów trener Valencii zapowiedział, że korzystny wynik z pierwszego spotkania wcale nie przesądził o awansie do następnej rundy. Zaapelował do swoich podopiecznych, że na boisku nie będzie czasu na relaks.

„Niektórym może się wydawać, że mecz jest już wygrany, ale prawda jest taka, że wszystko może się zdarzyć i nie możemy sobie pozwolić na chwilę słabości” — stwierdził. „Nasza kadra jest osłabiona, gdyż wielu piłkarzy pauzuje z powodu urazów, a Victor Ruiz odbywa zawieszenie za kartki”.

Trener przyznał, że największym zagrożeniem dla defensywy zespołu będzie Yarmolenko. „On jest graczem niezwykle groźnym, świetnie uzupełnia drużynę przy rozegraniu piłki. Musimy mieć go pod kontrolą” — stwierdził trener, po czym dodał: „O dalszej fazie rozgrywek będziemy myśleć dopiero po pokonaniu Dynamo. Mamy ambicje, by osiągnąć w w tym sezonie coś więcej”.

Na koniec wypowiedział się na temat sprzedaży klubu: „Jestem pewien, że ludzie odpowiedzialni za sprzedaż wiedzą co robią. Ufamy, że wkrótce wszystko się wyjaśni, a my w tym czasie musimy pracować. Skupianie się na procesie kupna nie wpłynie dobrze na piłkarzy”.

Kategoria: Wywiady | Superdeporte skomentuj Skomentuj (2)

KOMENTARZE

1. Groove27.02.2014; 15:26
Yarmolenko do spółki z Mbokanim pewnie nie raz postraszyli by Guaitę. Nasza repra coś o tym wie.
2. kubastepniak2227.02.2014; 16:46
2-1 dla nas i jedziemy do następnej fazy.