sonda
VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

Vezo i Araújo poza Ligą Europy

Arkadiusz Bryzik, 05.02.2014; 15:33

Ciężka decyzja zarządu

Ani Vinícius Araújo, ani Rúben Vezo nie będą mieli okazji, by w tegorocznej edycji Ligi Europy reprezentować barwy Nietoperzy. Stało się tak dlatego, iż UEFA dopuszcza jedynie możliwość rejestracji trzech graczy po zimowym okienku.

Przepisy UEFA pozwalają na rejestrację raptem trzech nowych piłkarzy po zakończeniu okienka. Oznacza to, iż klub musiał zrezygnować z dwóch piłkarzy zakupionych latem.

Po krótkiej naradzie w gronie Pizzi, Rufete, Ayala zdecydowano, że do Ligi Europy zostaną zarezerwowani Keita, Senderos i Vargas, co daje jednego piłkarza na każdą formację.

W przeciwieństwie do ligowych zmagań, Szwajcar występować będzie z numerem 44 (4. zarejestrowana była dla Adila Rami'ego), natomiast Seydou Keita zagra z 42 (11. zarejestrowana dla Dorlana Pabóna). Bez zmian pozostanie numer Vargasa. Chilijczyk będzie występował z numerem 17 zarówno w Primera División, jak również w europejskich pucharach.

Kategoria: Transfery | Superdeporte skomentuj Skomentuj (2)

KOMENTARZE

1. LukasZ_NS05.02.2014; 16:34
LukasZ_NSMoże to wyjdzie nam na dobre, doświadczonych piłkarzy będzie miał do wyboru i nie odbije mu wstawienie kogoś kto nie zagrał jeszcze ani jednego meczu u nas;)

PS. Araujo oddawaj szalik ! :D
2. pedro906.02.2014; 09:38
Ciężka? No to chyba zarząd musiał się przedźwigać.