VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

Trenerzy przed meczem

Arkadiusz Bryzik, 28.11.2013; 14:22

Zapis z konferencji

Mecz ze Swansea ma zadecydować o tym, który z zespołów w ostatecznym rozrachunku znajdzie się na szczycie tabeli grupy A. Zwycięstwo na Liberty Stadium sprawi, że Valencia zapewni sobie triumf na jeden mecz przed końcem grupowych starć. Łatwo jednak nie będzie.

Valencia, jako jeden z ośmiu klubów, zapewniła sobie awans do fazy pucharowej już w poprzedniej kolejce, mimo to Miroslav Đukić zapowiedział, że jego zespół celuje w zwycięstwo na walijskiej ziemi i chce zakończyć zmagania na pierwszym miejscu.

Zagramy najmocniejszym składem, ponieważ celujemy w zwycięstwo w grupie. Nie sądzę, że możemy wyciągnąć dużo wniosków z poprzedniego spotkania, gdyż wówczas wiele czynników nie poszło po naszej myśli i nie mogliśmy grać tak jak zakładaliśmy. Teraz jesteśmy mocniejsi i czwartkowy mecz będzie zupełnie inny.

Obie drużyny lubią grać piłką, więc można spodziewać się dobrego widowiska. Ważne jest to, że drużyny Laudrupa zwykle dobrze czują się z piłką przy nodze, więc musimy nastawić się na dużo walki, nie dając przeciwnikowi dojść do głosu.

Tymczasem trener Swansea zapowiada, że mecz z pewnością nie będzie łatwy, a Valencia zagra lepiej niż w pierwszym spotkaniu. Drużyna Duńczyka, która nadal nie jest pewna awansu, zamierza jednak zaatakować z pełną mocą.

Mecz na Mestalla jest historią, jeśli chcemy awansować, musimy myśleć o meczu na Liberty Stadium. Racja, zagraliśmy świetne zawody, ale pamiętajmy, że wówczas oni grali przez 80 minut w osłabieniu.

Moi piłkarze zdają sobie sprawę z wagi tego pojedynku. Wiemy, że jeśli chcemy wygrać z Valencią i awansować do fazy pucharowej, musimy zagrać najlepiej jak potrafimy. Chcielibyśmy powtórzyć sukces z pierwszego meczu, ale nie sądzę, żeby to było takie proste. Ten mecz nie będzie tak łatwy jak pierwsze spotkanie.

Kategoria: Wywiady | swanseacity.net skomentuj Skomentuj (0)

KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy.