sonda
VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

Inter Mediolan zainteresowany Bernatem

Arkadiusz Bryzik, 27.11.2013; 18:30

Transfer zimą?

Wysłannicy Interu Mediolan przyglądali się w ostatnich dniach grze Juana Bernata. Jak donosi Superdeporte Erick Thohir, właściciel włoskiego klubu, zamierza zimą wzmocnić defensywę Nerazzurrich i zamierza wykorzystać w tym celu przebojowego Hiszpana.

Pierwsze pochody w kierunku Bernata sięgają początku sierpnia, kiedy to obie drużyny zmierzyły się w meczu towarzyskim. Wtedy właśnie szefostwo włoskiego klubu zwróciło uwagę na grę bocznego pomocnika, który na boisku zameldował się od pierwszych minut i ustawiony został na pozycji lewego obrońcy.

Pierwszym, który zwrócił większą uwagę na młodego skrzydłowego był Walter Mazzarri, trener Nerazzurrich. Włoch był zachwycony umiejętnościami Bernata i szybko umieścił jego nazwisko na szczycie swojej listy życzeń.

Wysłannicy Interu obserwowali grę Bernata w kilku meczach reprezentacyjnych (podczas których występował jako lewy obrońca), jak również w ostatnim ligowym starciu na Estadio Manuel Martínez Valero, przeciwko Elche.

Choć meczu od pierwszych minut nie zaczął, materiału dla włoskich scoutów dostarczył aż nadto, gdyż raptem 2 minuty od wejścia na boisko udało mu się trafić do siatki gospodarzy.

Zwolennikiem transferu młodego Hiszpana jest również Thohir Erik, właściciel Interu Mediolan. 43-letni Indonezyjczyk chce sprowadzić do klubu piłkarzy młodych i perspektywicznych, którzy pozwolą mu stworzyć zespół na lata. Jednym z takich piłkarzy ma być właśnie Juan Bernat.

Kategoria: Transfery | Superdeporte skomentuj Skomentuj (6)

KOMENTARZE

1. LimaK27.11.2013; 18:38
Mam nadzieję, że zostanie. Jednak w Valencii teraz wszystko możliwe niestety :/
2. peshek27.11.2013; 19:02
Jak rzucą 25 na stół to możemy rozmawiać. A tak na serio to poniżej 15 nie możemy zejść bo będzie tak ja z Isco. Ale i tak wolę żeby został.
3. KilyVCF27.11.2013; 19:03
KilyVCFJeśli Inter go chce to odejdzie.
Każdy właściwie piłkarz VCF którego ktoś chce
to Valencia go sprzedaje.
Wyjątkowo jeśli nie bierze takiej ewentualności
pod uwagę sam piłkarz
(Rami Anży, czy Piatti Rennes..)
4. szelos27.11.2013; 22:59
szelosTak na marginesie, to Bernat ma klauzule odstępnego w wysokości 20 mln euro.
5. los ches28.11.2013; 07:39
los chesByło o tym pisane wiele razy.
Za dużo pomocników, za mało obrońców. Robi się później burdel.
Bernat i Guardado powinni grać na lewej pomocy.
Pierwszy jest mega przebojowy i dryblingach, a drugi szybki. Obaj mogą pochwalić się dobrym uderzeniem z dystansu. To jest zwyczajne marnowanie atutów piłkarzy.

Sprzedać wszystkie balasty i poukładać ta drużyne.

6. Vicente7328.11.2013; 16:07
Vicente73RĘCE WON OD BERNATA!!! Albo 50 milionów!

A tak między nami: i tak "sztab" fachowców Valencii straci kolejny talent i puści Juana do innego klubu za gówniane 8 mln. Partacze...