sonda
VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

Canizares już trenuje

marcin90, 28.09.2007; 18:52
Santiago Canizares trenował dziś po raz pierwszy od meczu z Schalke 04 Gelsenkirchen, w którym to doznał urazu. W zajęciach udziału nie wziął natomiast jego kolega - David Silva, który narzekał w ostatnim czasie na uraz kostki.

Uraz wykluczył Canete z udziału w spotkaniach z Betisem oraz Getafe, podczas których jego miejsce w składzie zajął nowy nabytek Ches - Timo Hildebrand. Niemiec chciał udowodnić, iż to jemu należy się miejsce w pierwszym składzie Nietoperzy i Quique Sanchez Flores będzie miał teraz ciężki orzech do zgryzienia przy obsadzie pozycji bramkarza.

Zajęcia w ich trakcie opuścił także Raul Albiol - jedyny obok Emiliano Morettiego zawodnik Blanquinegros, który w tym sezonie rozegrał wszystkie spotkania w La Liga. Spowodowane było to bólem operowanego niedawno przegubu ręki, jednak najprawdopodobniej w niedzielnym spotkaniu zobaczymy młodego defensora na boisku.

Kategoria: Ogólne | Marca skomentuj Skomentuj (2)

KOMENTARZE

1. wk28.09.2007; 19:07
wkDobrze że Canizares trenuje ale niedobrze że Silva nie brał udziału w treningu. Oby to nie było nic poważnego no i ciekawe kto będzie teraz bronił bramki Che...
2. Timon28.09.2007; 20:09
TimonDobrze że Cani wraca, lubie go ale wydaje mi sie że to Hildebrand wyjdzie w pierwszym składzie!!