VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

Đukić: „Nie możemy bać się Atlético”

Bartłomiej Płonka, 09.11.2013; 23:09

Serb ocenia losowanie

Za nami już losowanie drabinki Copa del Rey. Szkoleniowiec Valencii, Miroslav Đukić uważa, że jego zespół stać na sukces w tych rozgrywkach, które traktować zmierza bardzo poważnie. Serb odniósł się także do nadchodzącego spotkania z Realem Valladolid.

Losowanie Copa del Rey

Jesteśmy faworytami w spotkaniu z Tarragoną, ale nie oznacza to, że już awansowaliśmy dalej. Będziemy chcieli zagrać na sto procent z należytą starannością. W przypadku awansu rywalem zapewne będzie Atlético. Nie boimy się ich. Jeśli chcemy liczyć się w walce o tytuły, musimy być przygotowani na starcia z takimi ekipami, Realem czy Barceloną. Rozgrywki Pucharu traktujemy bardzo poważnie.

Przed meczem z Valladolid

W Valladolid spędziłem miłe chwile, których nie zapomnę. Wciąż mam tam wielu przyjaciół. Teraz Real też jest bardzo trudnym i wymagającym przeciwnikiem. Znam ich bardzo dobrze i wiem, że są świetnie zorganizowani. Grają niewygodną dla rywala piłkę. Jednak to my jesteśmy jutro gospodarzem, to my musimy wygrać ten mecz. Czuję, że to dobry okres dla nas i chcę, aby zespół po wygranych z Getafe i Sankt dalej szedł odpowiednią drogą.

Kategoria: Wywiady | SuperDeporte skomentuj Skomentuj (2)

KOMENTARZE

1. Vicente7310.11.2013; 12:14
Vicente73Myślę, że Simeone i s-ka przestraszy się twojej miny, panie Dukić...
2. LimaK10.11.2013; 16:54
Według niego wszędzie możemy wygrać poza ligą :P
Nie z taką grą!
Czas przejrzeć na oczy panie Djukić!
Zespół gra kiepsko i bez stylu.