sonda
VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

Facebookowo-Twitterowe (42)

Arkadiusz Bryzik, 29.09.2013; 22:36

…czyli co w sieci piszczy

Zamieszanie w sprawie Rami'ego ponownie rozruszało transferową machinę spekulacji, a hiszpańskie media zalały nas informacjami o przyszłości rosłego snajpera oraz linii obrony Los Ches. Kto zatem zastąpi Francuza w bloku defensywnym? Zapraszamy do lektury.

Temat tygodnia

Czy to już koniec Adila Rami'ego w Valencii? Obrońca podpadł trenerowi i włodarzom klubu, a ci zdecydowali się odsunąć Francuza od kadry i wstrzymać na czas nieokreślony jego pensję. Rami z kolei uważa, że kara nałożona przez klub jest niesprawiedliwa. Więcej o całej sytuacji można przeczytać tutaj.

Niedługo po odsunięciu Adila od kadry pojawiła się informaja, jakoby do drużyny miał dołączyć jeden z obrońców Mestallety. Wśród potencjalnych wzmocnień znaleźli się Sergio Ayala i Alberto Tendillo, jak również nieco starsi: Delgado i Quintanilla. Ostatecznie wybór Đukicia padł na Tendillo, który w zeszłym tygodniu odbył nawet jeden trening z główną drużyną.

Nie wykluczone, że taka a nie inna decyzja spowodowana jest hiszpańskim prawem, ponieważ tylko zawodnicy U23 mogą swobodnie przemieszczać się pomiędzy drużyną rezerw, a kadrą pierwszego zespołu. Innymi słowy: jeśli Đukić wybrałby Delgado, bądź Quintanillę, ani jeden, ani drugi nie miałby możliwości dalszych występów w Mestallecie.

Czytaj też: Carlos Delgado wyleczony

Transferów czas

Andres Guradado bliski opuszczenia Mestalla? Usługami Meksykanina zainteresowani są działacze Evertonu, którzy zapowiedzieli, że są w stanie zapłacić nawet 15 milionów euro. Cała operacja uzależniona jest jednak od przyszłości Leightona Bainesa — jeśli ten zdecyduje się zimą opuścić Liverpool, klub postara się sprowadzić walenckiego skrzydłowego.

Nim do kadry powołany został Alberto Tendillo, rozważano możliwość sprowadzenia do zespołu jednego z następujących piłkarzy: Boulahrouz, Gallas, Pablo Ibañez, Onyewu, Boumsong. Co ich łączy? Cała piątka jest obecnie bez kontraktu i mogłaby dołączyć do drużyny w każdym momencie sezonu.

Arsenal, Manchester City i Barcelona zgłosiły zainteresowanie Adilem Rami'm. Duże szanse na transfer ma Arsenal, który jest gotów zaoferować 8 milionów euro. The Citizens już ponoć zapowiedziały, że są skłonne przebić ofertę Londyńczyków.

Czytaj też: Nowobogackich apetyt na Ramiego

Jeszcze zanim prezydent klubu ogłosił, że Miroslav Đukić pozostanie na stanowisku do końca sezonu, niezależnie od osiąganych wyników, hiszpańska prasa doniosła, że zarząd ma na oku możliwych zastępców. Wśród nich pojawiały się takie nazwiska jak Quique Flores, Poyet, Jose Antonio Camacho, a nawet Guus Hiddink.

Garść ciekawostek

Victor Ruiz ze świetnymi statystykami: 3 mecze, 3 zwycięstwa, 1 gol strzelony, 0 straconych przez drużynę.

Serwisowe aktualności

"Kultowa scena z filmu „Chłopaki nie płaczą”, pamiętne słowa — „Nie zawiniłeś, po prostu znalazłeś się w nieodpowiednim miejscu w nieodpowiednim czasie i będziesz musiał za to zapłacić”. Zdaje się, że z wręcz identyczną narracją ma do czynienia Miroslav Đukić." — pisze na witrynie Sportklubu Dominik Piechota. Zapraszamy do lektury: klik

Tradycyjnie już nie udało się przewidzieć dokładnej daty meczów z ostatniego tygodnia września. Mecz z Rayo, jak okazało się kilka dni temu, odbędzie się 28 września. Poprawiona wersja tapety do pobrania na naszym forum

Na październikowej wersji kalendarza pojawi się Federico Cartabia.

Rusza już czwarta edycja naszego Typera — ponownie stawiamy całkowicie na wydanie forumowe.

Zachęcamy do zabawy i zapraszamy do specjalnie przygotowanego tematu na naszym forum: klik!

Zasady i regulamin zabawy można przeczytać tutaj: klik!

Olé Magazyn

Czy hiszpańska piłka Realem i Barceloną stoi? Otóż nie! Redakcja Magazynu ¡Olé! postanowiła wyjść naprzeciw takiemu postawieniu sprawy i przygotowała kolejny numer czasopisma, gdzie króluje felieton, w którym Piotr Dyga krytykuje nierówny podział pieniędzy i medialnej uwagi. Przeczytaj czwarty numer magazynu ¡Olé!: Klik

Więcej informacji o projekcie znajdziecie na stronie internetowej magazynu: Klik

¡Olé! na Twitterze

¡Olé! na Facebooku

Kategoria: Komentarze redakcji | własne | FB skomentuj Skomentuj (0)

KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy.