sonda
VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

Blanquinegre – nowa inicjatywa klubu

Mateusz Styś, 28.09.2013; 03:10

Blanquinegre

Valencia prezentuje wyjątkowe karty kibica

Amadeo Salvo zrobił kolejny krok, aby udowodnić, że zapowiadana przez niego 'nowa era' nie jest tylko pustym sloganem. 'Blanquinegre' to wyjątkowa inicjatywa, której zadaniem jest utworzenie wielkiej społeczności Valencianistas, a przy okazji podreperowanie klubowego budżetu.

Patronem tego wydarzenia został Mario Kempes. 'El Matador', od niedawna ambasador VCF na świecie, przybył do miasta, aby oficjalnie zaprezentować nowy projekt Salvo, a przy okazji podtrzymać kibiców na duchu i wesprzeć drużynę.

Zawsze mówiłem, że chcę tu wrócić, ale nigdy nie miałem czasu. Teraz jednak wracam do domu, a powrót do domu to zawsze piękne przeżycie. Jestem tu też dlatego, że bardzo spodobał mi się ten projekt. Chcę zrobić wszystko co w mojej mocy, aby pomóc klubowi na każdej płaszczyźnie.

Ze swojej strony Amadeo Salvo dodał:

Niewiele jest w futbolu rzeczy, które łączą, a Kempesowi się to udaje. To największy wyraziciel historii Valencia CF, a jednocześnie największy z tych, którzy przywdziewali tę koszulkę. Są tu dziadkowie, ojcowie, dzieci i wnuki. To najlepszy dowód na to, że uczucia trwają przez pokolenia i dlatego my dzisiaj czujemy się tak dumni z Valencii.

Mario Kempes

W trakcie prezentacji pokazano trzy warianty kart klubowych: czarną, białą i czarno-białą. Każda z nich to nie tylko unikalny identyfikator kibica, ale także różnego rodzaju korzyści dla jej posiadacza.

Kartę Białą za darmo otrzymać może każdy kibic mieszkający w Hiszpanii. Poza samym jej posiadaniem, nie ma większych zalet. W tej opcji dostajemy dostęp do newslettera oraz zniżki na różne produkty VCF Travel Club.

Karta Czarna to już znacznie ciekawsze prezenty od klubu, ale kosztuje €30 rocznie. W zamian kibic otrzymuje pakiet powitalny, na który składają się: bilet umożliwiający zwiedzenie Mestalla, bilet na jeden z meczy, limitowaną edycję szalika klubowego, breloczek do kluczy, pocztówki z piłkarzami oraz naklejki z klubowym logo. Dodatkowo bonusy to 10% zniżki na zakupy w klubowych sklepach i 20% w kasach biletowych. Kartę taką możemy co prawda zamówić do Polski, jednak koszt jej dostarczenia to aż €33.36, co w sumie daje sumę bliską 270 zł (Sklep VCF).

Karta Czarno-biała jest darmowa, ale zarezerwowana tylko dla akcjonariuszy i posiadaczy abonamentów. Tutaj już mnóstwo ciekawych bonusów, choćby darmowa prenumerata magazynu AMUNT czy karnet na mecze VCF Mestalla.

Jak zapewnia Amadeo Salvo, dzięki współpracy z Travel Club oraz takim firmami jak: MSC Cruceros, El Ganso, GolT oraz SEAT, kibice Valencii otrzymują coś, czego nie oferuje żaden inny klub w Hiszpanii.

'To nie jest karta. To nie jest klub. To duma.' - to hasło ma zmobilizować wszystkich przedstawicieli valencianismo do jeszcze silniejszej identyfikacji z klubem.

Za samą inicjatywę, jak i sposób jej prezentacji, prezydentowi należą się wielkie brawa. Z każdym takim wydarzeniem Valencia buduje swoją pozycję, również marketingową, co jak wiemy w dzisiejszym futbolu jest rzeczą niezwykle istotną.

fot. valenciacf.com

Kategoria: Ogólne | valenciacf.com skomentuj Skomentuj (6)

KOMENTARZE

1. dexter28.09.2013; 07:08
dexterBrawo,brawo,brawo. Przez takie inicjatywy wiem,że zmiana prezydenta była właściwa. Mogliby się jednak postarać za lepszą ofertą dla fanów z poza Hiszpanii,a będzie dobrze :)
2. VdV2328.09.2013; 10:52
VdV23Bardzo fajna inicjatywa ;)Ciekawe co jeszcze wymyśli nasz sternik ;D
3. KilyVCF28.09.2013; 17:14
KilyVCFPodejrzewam że cena tej fajniejszej karty nie jest przypadkowa jeśli zobaczymy ile kosztuje najtańszy bilet.
Chciałbym ofertę: bilety na dwa mecze na Mestalla pod rząd, wtedy się będzie opłacać
4. hubson9128.09.2013; 17:44
To co, do wypłaty i zamawiamy?:D
5. Ruben28.09.2013; 18:18
RubenKilyVCF, ale spójrz ile jeszcze poza tym za te 30 euro dostajesz. Szalik, czy 20% zniżki w kasach biletowych choćby. Zwraca się po kilku meczach.
6. KilyVCF28.09.2013; 23:35
KilyVCFOwszem, jeśli ktoś jest na miejscu w Valencii to te 20% to dobra sprawa.
Szalik to nawet nie wiem czy by mi się spodobał.
Niech rozwijają ten pomysł