sonda
VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

Koniec Ramiego w Valencii?

Łukasz Piekarski, 27.09.2013; 21:45

Francuz zawieszony w prawach zawodnika

Prezydent klubu, Amadeo Salvo wraz z zarządem podjął decyzję o zawieszeniu Adila Ramiego w prawach zawodnika na czas nieokreślony. Do czasu wyjaśnienia całej sprawy Francuz nie będzie mógł uczestniczyć w zajęciach z resztą zespołu.

Po feralnej wypowiedzi dla Radio Valencia 27-latek najpierw został odesłany do domu ze zgrupowania przed meczem z Granadą, a następnie zawodnikowi wstrzymano wynagrodzenie.

Dziś odbyło się jego spotkanie z prezydentem klubu, Braulio oraz klubowymi prawnikami. Rami przybył do siedziby klubu z przedstawicielem oraz swoim bratem, aby wyjaśnić całe to wydarzenie. Rozmowy trwały niecałe trzy godziny. Klub zdecydował się zawiesić zawodnika na czas nieokreślony. Teraz zarząd podejmie ostateczną decyzję co do francuskiego stopera, który ma pięć dni na złożenie oficjalnego oświadczenia w swojej obronie.

Kategoria: Ogólne | SuperDeporte skomentuj Skomentuj (2)

KOMENTARZE

1. dexter28.09.2013; 06:56
dexterCo się tu bronić? Po takich słowach to raczej dobrego kontaktu z resztą drużyny mieć nie będzie. Wielka szkoda bo to jeden z moich ulubieńców.
2. Vanisz28.09.2013; 09:52
VaniszAgentem Ramiego jest jego siostra i to z nią był na tym spotkaniu.

Co do tej pensji, to za oszczędzoną kasę rozwiązałbym kontrakt z Braulio i zatrudnił nowego dyrektora sportowego. Marzy mi się Javier Subirats, patrząc na to jakiś świetnych fachowców na razie ściągamy(wczoraj Salvo ściągnął jednego z lepszych prawników - Juan de Dios Crespo, który nota bene był już kiedyś u nas w klubie).