sonda
VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

Jonas: „Odnieśliśmy ważne zwycięstwo”

Bartłomiej Płonka, 26.09.2013; 18:41

Brazylijczyk po meczu

Jonas Goncalves golem w ostatnich sekundach meczu dał Valencii na Nuevo Los Carmenes komplet trzech punktów. Po meczu Brazylijczyk skomentował boiskowe wydarzenia i kilka słów poświęcił historii z Adilem Ramim.

„To zwycięstwo to zasługa całego zespołu, ja tylko trafiłem do pustej bramki. Najpierw Ever, później Sergio świetnie się zachowali, a ja zrobiłem, co trzeba. Cieszę się, że to trafienie mogłem zadedykować córeczce” – uważa Jonas. Brazylijski zawodnik wczoraj zdobył trzecią bramkę sezonie ligowym.

„Granada postawiła trudne warunki. Z nimi zawsze trudno nam się gra. Naszym celem minimum był remis, ale sięgnęliśmy wyżej, po trzy punkty. To dla nas szalenie ważne zwycięstwo” – mówił zadowolony. „Dwie wygrane dają nam nadzieje, iż rozpoczniemy dobrą serię. Widać poprawę w naszych szeregach”.

Na koniec Jonas odniósł się do skandalu z Adilem Ramim. „Rami to mój dobry kolega. Zawsze rozumieliśmy się świetnie. To smutna sytuacja, ale nic nie możemy zrobić. To decyzja zarządu i należy ją uszanować”.

Kategoria: Wywiady | SuperDeporte skomentuj Skomentuj (4)

KOMENTARZE

1. Nevan26.09.2013; 19:19
NevanCel minimum: remis. :)
2. LimaK26.09.2013; 19:19
Został nabity ale ważne, że wpadło :P
3. Gyver27.09.2013; 01:03
GyverMożna by poprawić:
Te zwycięstwo-> To zwycięstwo
Te trafienie-> To trafienie
+ jakieś tam literówki drobniejsze(ze->że itp)
4. pedro927.09.2013; 10:20
Dlaczego "to zwycięstwo" czy "to trafienie", skoro Orłowski zawsze mówi "te"?