sonda
VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

Raport Medyczny (2)

Marcin Śliwnicki, 23.09.2013; 19:42

Problemy Banegi i Costy, poobijany Postiga

Zwycięstwo nad Sevillą zostało okupione stratami — urazów nabawili się Éver Banega i Ricardo Costa. O ile ten pierwszy zdołał dograć mecz do końca, tak Portugalczyk opuścił plac gry w 57. minucie. Problem z kolanem na dzisiejszym treningu zgłosił też Helder Postiga.

RICARDO COSTA — stoper nie dał rady dokończyć meczu z Sevillą z powodu silnego bólu, jaki poczuł w udzie lewej nogi. Jak ustalili lekarze, jest to problem natury mięśniowej — naderwany został dwugłowy. Uraz uniemożliwia sprawne poruszanie się, nie mówiąc o grze. Przerwa Portugalczyka potrwa prawdopodobnie ok. 10 dni, jest więc pewne, że zabraknie go w spotkaniu z Granadą.

ÉVER BANEGA — Argentyńczyk ma niewielką szansę na występ w środowym spotkaniu, jednak nie jest to niemożliwe. Z powodu kontuzji piłkarz został zwolniony z poniedziałkowej sesji treningowej. Wszystkiemu winny uraz mięśnia piszczelowego prawej nogi. Piłkarz, podobnie jak Adil Rami, powinien zbyć zdolny do gry w przeciągu tygodnia.

HELDER POSTIGA — sytuacja podstawowego napastnika Blanquinegros nie jest na szczęście poważna. Piłkarz został dość mocno poobijany w spotkaniu z Sevillą. Najmocniej ucierpiało prawe kolano, które jest na tyle posiniaczone, że Portugalczyk odczuwa spory dyskomfort. W związku z tym zaraz po dzisiejszej sesji treningowej snajper udał się do klubowych lekarzy, w celu rozwiązania problemu. Niemniej jego występ na Estadio Nuevo Los Cármenes nie jest zagrożony.

Regularnie staramy się aktualizować nasz Raport Medyczny. Właśnie tam informujemy o najnowszych doniesieniach odnośnie zdrowia piłkarzy Valencii. Zapraszamy do systematycznego przeglądania podstrony.

Kategoria: Raporty Medyczne | SuperDeporte skomentuj Skomentuj (1)

KOMENTARZE

1. pajacyk24.09.2013; 08:19
pajacykTo może za Banegę zagra Parejo. Wiem, że zagrał żenująco z Betisem (kto nie zagrał?), ale na pewno nie jest aż tak słaby. Jeśli ogólnie zespół zagra lepiej, to myślę, że Parejo by się nadał na DM rozgrywającego. Ale pewnie Djukić wstawi Michela…