sonda
VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

Canales: „Brakowało nam pewności siebie”

Karol Kotlarz, 02.09.2013; 18:17

Kilka słów od pomocnika

Po wczorajszym zwycięstwie Barcelony nad Valencią głos na temat pojedynku zabrał Sergio Canales. Zdaniem pomocnika uzyskany rezultat jest wynikiem braku pewności w grze zespołu.

„Brakowało nam pewności siebie, by zagrać tak, jak chciał Đukić. Potrzeba nam dwóch, trzech udanych spotkań, by ją zyskać. Jestem pewny, że wtedy będziemy z łatwością szli w górę tabeli” – przyznał Canales.

Zdaniem pomocnika Valencii ważne jest szybkie przyswojenie pomysłów Đukicia i wprowadzenie ich do gry, aby nie stracić szans na grę w Lidze Mistrzów w przyszłym sezonie: „Przyjście nowego trenera zawsze generuje zmianę filozofii gry. W pierwszych spotkaniach nie wszystkie koncepcje udało się zrealizować. Gdy tylko je przyswoimy, pójdzie nam lepiej.”

Sergio Canales wypowiedział się ponadto na temat strzelca trzech goli we wczorajszym spotkaniu, Leo Messiego: „To najlepszy piłkarz na świecie, bardzo trudno go zatrzymać na boisku. Skorzystał z naszego niezdecydowania i wykorzystał trzy szanse na strzelenie gola” - zakończył.

Kategoria: Wywiady | SuperDeporte skomentuj Skomentuj (3)

KOMENTARZE

1. LimaK02.09.2013; 19:40
Do roboty!
Czas zbierać regularnie punkty!
2. KempesVCF02.09.2013; 21:13
KempesVCFCały czas wierzę, że to oni jeszcze tych pomysłów nie przyswoili, a nie Mirek ich po prostu nie ma :>
3. pedro903.09.2013; 16:19
Jaka tam filozofia?! Piłka nożna jest prostą grą, nie doszukujmy się wielkiej głębi. Jeśli grają przeciętni zawodnicy, którzy nie potrafią wyprowadzić piłki spod swojej bramki i dobrze rozgrywać, nie ma się co dziwić słabej grze.
Gdzie są np. Parejo i Mathieu? Dlaczego Djukić psuje to co już dobrze funkcjonowało?