VCF - Mestalla - Jove Español 3:0

Zibi, 22.09.2007; 21:29
Drużyna Óscara Rubéna Fernándeza Romero odniosła dzisiejszego dnia pierwsze zwycięstwo w lidze. Z ośmioma remisami VCF – Mestalla przez ostatnie 2 kolejki zajmowała ósmą lokatę, natomiast po dopisaniu 3 oczek w niedawno zakończonej konfrontacji z Jove Español przesunie się na pozycję wicelidera tabeli XI grupy Tercera Division.

Aż 3 bramki zaaplikowała swoim rywalom "Mestalleta" w swoim ostatnim spotkaniu. Przeciwnikiem młodych Valencianistas był jednak zespół od początku ligi okupujący ostatnią – 20 pozycję, dlatego też ze zwycięstwa sami zawodnicy nie są specjalnie usatysfakcjonowani. Co najważniejsze, potrafili w końcu przerwać passę ośmiu remisów z rzędu, pokonując na własnym terenie w Paternie Jove. Bramki dla naszej drużyny kolejno strzelali: Daniel Olcina, Míchel (z rzutu karnego) oraz Carlos David Moreno. Warto także odnotować, że piłkarze z Valencii już w pierwszej połowie grali w przewadze, gdyż z boiska wydalony został Elias za wejście prosto w nogi Sandaza. Gospodarze ani na chwilę nie myśleli oddać przewagi w posiadaniu piłki rywalom i kontrolowali przebieg spotkania, nie dając szans na stworzenie groźnych sytuacji pod swoim polem karnym przeciwnikom. Korzystny rezultat dowieźli do ostatniego gwizdka.

Valencia CF – Mestalla 3: Guaita, Iván, Manu, Lombán, Carlos David, Álex Vaquero (Carles, min. 55), Olcina, Montoro (Juan Carlos, min. 59), Sandaza, Michel y Jaume (Pierrick, min. 70).

FC Jove Español 0: Isidro, Pepe, Víctor, Héctor, Elías, Baroja, Antón (Chiqui, min. 24), Andrés (Chema, min. 50), Kiko (David, min. 43), Rubén y García.

Gole: 1-0 Olcina (min. 24), 2-0 Michel (penalti, min. 34), 3-0 Carlos David (min.55)

Arbiter tego spoktania – pan Sanz Terrades ukarał Alexa Vaquero (VCF – Mestalla), jak i wyrzucił w 33 min. Eliasa (Jove).

Kategoria: Ogólne | valenciacf.es skomentuj Skomentuj (3)