VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

Đukić: “Chcemy dokonać wielkich rzeczy”

Bartłomiej Płonka, 17.08.2013; 14:50

Przedmeczowe głosy

Już tylko godziny zostają do pierwszego ligowego gwizdka na Estadio Mestalla. Co przed spotkaniem twierdzą piłkarze i trenerzy obu drużyn?

Miroslav Đukić:

Na otrawcie czeka na nas bardzo trudny rywal, Malaga. To klasowy zespół, który ma znakomitych piłkarzy. Ich cel jest podobny do naszego. Będziemy chcieli za wszelką cenę wygrać. Na razie prezentujemy się dobrze. Zadowala mnie bardzo forma Evera Banegi, to on ma być naszym liderem i na nim chcemy budować drużynę. Chcemy dokonać w tym sezonie wielkich rzeczy, wiem, że stać nas na to.

Míchel Herrero:

Naszym celem jest zdobycie kompletu punktów w tym spotkaniu. Gramy z trudnym przeciwnikiem, ale chcemy dobrze rozpocząć sezon i dać kibicom radość już od pierwszych kolejek. Naszym celem jest Liga Mistrzów. Rozpoczynamy trudną drogę do niej, ale musimy ją przebyć – miejsce Valencii jest przecież w Champions League.

Jonathan Viera:

Mam nadzieje, że dobrze otworzymy nowe rozgrywki i sięgniemy po trzy oczka. To bardzo ważne. Trener ma do mnie spore zaufanie i cieszę, że tak jest, bo jest to istotna sprawa. Liczę, że ten sezon może być wyjątkowy zarówno dla mnie jak i klubu.

Bernd Schuster:

Mestalla to trudny teren, jednakże z drugiej strony to dobrze, ze tam rozpoczynamy sezon. Piłkarze są niezwykle zmotywowani i pewni – chcemy pokonać gospodarzy. Valencia ma duży potencjał, a szczególnie groźny jest Banega, absolutny lider. Również ich trener jest znakomitym fachowcem. Mam jednak gotowy plan na ich zespół.

Kategoria: Wywiady | SuperDeporte | Marca.com skomentuj Skomentuj (3)

KOMENTARZE

1. Fuh17.08.2013; 14:57
FuhEver Ever Ever! (;
2. FredrooVCF17.08.2013; 19:56
Banega Banega Banega !!!! :)
3. Senor Juan18.08.2013; 13:36
No to dokonajcie wielkich rzeczy wszystko w waszych rękach a raczej nogach