sonda
VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

Raport Medyczny (9)

Marcin Śliwnicki, 17.05.2013; 23:53

Bez Alvesa i Ramiego

W sobotni wieczór piłkarze Valencii zmierzą się z Getafe. Na boisku z powodu kontuzji na pewno nie zobaczymy Diego Alvesa i Adila Ramiego. Brazylijski portero uszkodził mięsień, natomiast Francuza w Walencji zatrzymała choroba.

DIEGO ALVES — jeszcze w czwartek wydawało się, że stanie w bramce „Nietoperzy” w meczu przeciwko Getafe. Plany Valverde i samego Brazylijczyka popsuła jednak kontuzja. Bramkarz cierpi na skurcze mięśnia dwugłowego uda w prawej nodze. Na razie nie wiadomo jak długo potrwa rozbrat Alvesa z boiskiem. Więcej dowiemy się, gdy przejdzie on szczegółowe badania.

ADIL RAMI — w przypadku Francuza nie mamy do czynienia z kontuzją. Stoper zgłosił niedyspozycję spowodowaną chorobą. Piłkarz odczuwa też ból w okolicach migdałków. W tej sytuacji zawodnik dostał od trenera wolne. Ciężko powiedzieć czy Rami zdąży wyleczyć się do przyszłego tygodnia, można być jednak dobrej myśli.

Regularnie staramy się aktualizować nasz Raport Medyczny. Właśnie tam informujemy o najnowszych doniesieniach odnośnie zdrowia piłkarzy Valencii. Zapraszamy do systematycznego przeglądania podstrony.

Kategoria: Raporty Medyczne | własne | SuperDeprote skomentuj Skomentuj (1)

KOMENTARZE

1. kamileqq8718.05.2013; 01:02
kamileqq87Rami myślami jest już w innym klubie...