sonda
VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

„Byłoby wspaniale pomóc Valencii”

Krystian Porębski, 05.05.2013; 15:02

Paco o meczu Getafe z Sociedad

Przed tą kolejką klub z San Sebastian miał nad Valencią 5 punktów przewagi. Podopieczni Valverde wygrywając z Osasuną nie stracą kontaktu z Sociedad, lecz aby znaleźć się w kolejnej edycji Ligi Mistrzów, trzeba liczyć na wpadki rywala. Valencii może pomóc wypożyczony do Getafe Paco, który marzy o golu w poniedziałkowym meczu.

„Valencia może być spokojna, nie oddamy tego meczu bez walki. Także walczymy o europejskie puchary i to spotkanie będzie dla nas bardzo ważne. Nie daje 100%, że wygramy, niech nikt tak nie myśli. Jeśli jednak chcemy osiągnąć nasz cel, nie możemy sobie już pozwolić na żadne potknięcia” – powiedział napastnik wypożyczony do Getafe.

Urodzony w Torrencie snajper zaprzeczył także, iż ktoś z klubu dzwonił do niego aby zagrzać go do boju: „Nikt z klubu, ani żaden zawodnik do mnie nie dzwonił. Tradycyjnie kiedy gram jednak z ważnym dla Valencii rywalem, dzwonią do mnie moi przyjaciele. Powiedziałem im, że musimy wygrać aby im pomóc”. Dodał także: „Chciałbym strzelić gola dającego zwycięstwo. Byłoby wspaniale pomóc Valencii”.

Zawodnik wypowiedział się także na temat pobytu w Getafe: „Jestem zadowolony z zaufania jakim obdarzył mnie trener i klub. Partnerzy z zespołu traktują mnie znakomicie”. 19-letni zawodnik już od 8 miesięcy jest zawodnikiem klubu spod Madrytu. Jak przyznaje, doświadczenie to pozwoliło mu się rozwinąć w każdym aspekcie. „Ten rok dał mi bardzo wiele, także pod względem kształtowania charakteru. Na dodatek wiele daje mi kontakt z takimi zawodnikami jak Diego Castro czy Juan Rodriguez.

Wypożyczony na rok z Valencii do Getafe Paco rozegrał w tym sezonie 23 mecze, w których strzelił 4 gole i raz asystował. Głównie wchodzi na końcówki meczów, ale ostatnio trener wykazuje coraz większe zaufanie do niego. Paco jest także zawodnikiem hiszpańskich młodzieżówek. W tym sezonie w szeregach młodych La Furia Roja zagrał 4 mecze, strzelając dwa gole.

Kategoria: Wywiady | SuperDeporte skomentuj Skomentuj (5)

KOMENTARZE

1. mattaj05.05.2013; 16:46
mattajPaco kropnij im tam jutro kilka bramek :]
2. Y4R005.05.2013; 17:03
Kurcze zapomnialem o Paco w Getafe. Fajnie byloby aby Getafe urwalo punkty a i jeszcze jakby Paco strzelil.
3. KempesVCF05.05.2013; 23:01
KempesVCFTrochę szkoda, że nie gra np. w bijącym się o awans do PD Elche, w którym grałby po 90 minut. Ale na takim wypożyczeniu też zyskał na pewno sporo, liczę bardzo na jego powrót do nas i początek czegoś wielkiego :)
4. inek06.05.2013; 16:32
Czego wielkiego?
Co drugi sezon mówimy że to będzie "inna, lepsza" Valencia. A jak wychodzi to widać.
Bernatowi ufam bo wiem jak gra i uważam że jest najlepszy z naszych młodych piłkarzy. Gil radzi sobie nieźle, parę razy go widziałem i muszę powiedzieć że jest jednym z lepszych w Elche. A co do Paco...jaką można mieć pewność że to nasza "przyszłość" skoro chłopak strzelił trzy bramki w sezonie na wypożyczeniu...?
5. KempesVCF06.05.2013; 21:07
KempesVCFDlatego nie mówię, ze mam pewność, a nadzieję. :)