VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

Młodzi "Nietoperze" przegrali z Barceloną

Krystian Porębski, 30.03.2013; 17:29

Emery i Vazquez o krok od sukcesu

Najmłodsi piłkarze Valencii doznali porażki w finale pucharu Iscar Cup rozgrywanego w Valladolid. Jedyną drużyną, która zdołała powstrzymać Blanquinegros okazała się Barcelona. Drużyna z Katalonii odniosła przekonujące zwycięstwo 3:0.

W pierwszej fazie turnieju drużyny zostały podzielone na grupy. Valencia trafiła do grupy z gospodarzem turnieju - Valladolid oraz Atletico. Pierwszy mecz zakończył się remisem, a gole dla Valencii strzelał Rafael Gil. W drugim bardzo zaciętym meczu, Blanquinegros wygrali z drużyną ze stolicy 3-2. Strzelcami goli byli Alvaro Llopis (2) i po raz kolejny Rafael Gil.

W ćwierćfinale drużyna trafiła na bardzo mocnego rywala - Real. Po ciężkiej przeprawie Valencia natrafiła po raz kolejny na drużynę gospodarzy, tym razem wygrywając 1-0. W drużynie Valencii grali Lander Emery i Jesús Vazquez - synowie Unaia i Braulio.

Kategoria: Ogólne | LasProvincias skomentuj Skomentuj (2)

KOMENTARZE

1. inek30.03.2013; 19:45
Ale tak w sumie czemu syn Emery'ego gra akurat w Valencii? Nie jest to ani pracodawca tatuśka ani rodzinne strony.

2. KempesVCF31.03.2013; 18:55
KempesVCFAle Valencia była pracodawcą tatuśka, a trudno, żeby przy odejściu z klubu Emery wypisywał syna ze szkoły/klubu, pozbawiając go kontaktu ze znajomymi itd. Nie sądzę, żeby jadąc do Moskwy ciągnął tam rodzinę ze słonecznej Hiszpanii. A teraz wrócił do kraju wiec jeszcze lepiej dla wszystkich z rodzinki.