VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

Soldado nie zagra na Calderón

Krystian Porębski, 29.03.2013; 17:03

Kto wystąpi na szpicy?

Roberto Soldado powoli wraca do treningów. Skarży się jednak na ból w kostce, który utrudnia mu swobodne poruszanie się. Występ hiszpańskiego snajpera w spotkaniu z Atletico wydaje się być przekreślony.

"Żołnierz" doznał kontuzji podczas meczu z Betisem. Skręcenie prawej kostki nie okazało się być poważne. Piłkarz nie będzie długo pauzował, ale póki co trenuje tylko indywidualnie. Kto zastąpi go na Calderon?

Zmęczony po zgrupowaniu reprezentacji Nelson Valdez nie brał udziału we wczorajszym treningu. Czyżby postulat Jonasa o jego występie na szpicy się spełnił? Jeśli rzeczywiście Soldado i Valdez nie będą w stanie zagrać w niedzielnym meczu, to chyba do wyboru pozostaje tylko brazylijski ofensywnie nastawiony zawodnik.

Canales: "Nie możemy bać się Atletico"

Na temat zbliżającego spotkania wypowiedział się także Sergio Canales. Stwierdził, że drużyna musi podejść do przeciwnika bez strachu, zwłaszcza na ich terenie. "Wiemy, jak trudnym rywalem jest Atletico. W tym sezonie prezentują świetną formę, zwłaszcza na swoim boisku. My nie mamy się jednak czego wstydzić. Mamy szanse na wygraną, zawsze gramy na 100% przeciwko silnym drużynom. Nie bójmy się tego powiedzieć - mamy szansę zdobyć 3 punkty" - zapewnił młody pomocnik.

Zawodnik powiedział także parę słów o swoim powrocie: "Trudno jest wracać po tak długim okresie bez gry. Staram się jednak z całych sił. Za każdym razem kiedy czuje się dobrze daje z siebie wszystko dla drużyny". Wyraził także zadowolenie z powołania do reprezentacji młodzieżowej: "Dość dawno nie pojawiłem się na żadnym zgrupowania. Dla piłkarza to szczególnie ważne, daje poczucie pewności siebie". Na koniec dodał: "Najlepiej czuje się grając na prawej flance, zawsze tak było. Jednak na jakiej by mnie trener pozycji nie wystawił, zawsze będę dawał z siebie wszystko.

Kategoria: Ogólne | LevanteEMV skomentuj Skomentuj (0)

KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy.