VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

„Valencia to jedna z najlepszych drużyn w lidze”

Bartłomiej Płonka, 28.03.2013; 00:11

Z obozu rywala

Coraz bliżej do hitu 29. kolejki Ligi BBVA, w którym dojdzie do starcia pomiędzy Atletico Madryt a Valencią. O swoich odczuciach przed spotkaniem na prasowej konferencji opowiadał szkoleniowiec Rojiblancos, Diego Simeone.

„Wyobrażam sobie zapełniony po brzegi stadion w niedzielę. W końcu zmierzymy się z wielką drużyną. Valencia ma jeden z najlepszych składów w całej lidze, ogromne aspiracje i wciąż walczy o miejsce, które da awans do Ligi Mistrzów. Spodziewam się bardzo trudnego pojedynku” – rzekł opiekun dwukrotnych zdobywców pucharu Ligi Europejskiej.

„Tak, to prawda, że mamy dużą stratę do Barcelony, ale nie skupiamy się nad tym. Istnieją szanse aby zakończyć sezon na drugim miejscu, ale myślimy tylko i wyłącznie nad najbliższym pojedynkiem” – stwierdził Simeone. Spotkanie z Atletico już w niedzielę o godzinie 21:00!

Kategoria: Wywiady | SuperDeporte skomentuj Skomentuj (2)

KOMENTARZE

1. kubastepniak2228.03.2013; 11:07
Za dużych szans na wyprzedzenie Realu to oni nie mają.
2. SteveStiffler29.03.2013; 12:24
SteveStiffler"Valencia to jedna z najlepszych drużyn w lidze" - moim zdaniem lepiej nie mówić nic niż pieprzyć takie farmazony. Po co mówić coś co jest oczywiste? Za każdym razem, kiedy muszę słuchać lub czytać takie wypowiedzi, scyzoryk otwiera się w mojej kieszeni.