VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

„Na Calderón możemy osiągnąć dobry wynik”

Bartłomiej Płonka, 26.03.2013; 16:13

Wypowiedź Cissokho

Lewy obrońca Blanquinegros, Aly Cissokho stwierdził, iż jest dumny z zainteresowania swoją osobą angielskich drużyn, zaznaczając równocześnie, że na Mestalla czuje się bardzo dobrze. Francuz także parę słów poświęcił niedzielnej potyczce z Atletico.

„W drugiej połowie sezonu nie gram tyle ile w pierwszej, to nie wygląda tak jak chcę” – rozpoczął Cissokho, po czym kontynuował – „Jestem dumny, że znalazłem się na liście życzeń klubów z Anglii (Liverpool, Everton, Tottenahm – przyp. red.). Jednakże jestem teraz tutaj, czuję się bardzo dobrze”.

Następnie czarnoskóry piłkarz odniósł się do zbliżającego się wielkimi krokami, hitowego meczu Valencii z Atletico. „Myślę, że na Calderon możemy osiągnąć w pełni zadowalający nas rezultat. Jasne, że to będzie trudny pojedynek, ale jesteśmy w dobrej formie i musimy wygrywać, aby awansować do Ligi Mistrzów”.

Cissokho przyznał także, iż jest pod wrażeniem bardzo wysokiego poziomu Ligi hiszpańskiej. „Nie sądziłem, że tutaj jest aż tak wysoki poziom. Każdy mecz jest trudny, szczególnie wyjazdowe, nawet jeśli mierzysz się z teoretycznie słabszym rywalem”.

Na koniec konferencji, Aly słów parę poświęcił dzisiejszemu meczowi reprezentacyjnemu Francja – Hiszpania. „Hiszpanie to mistrzowie świata i Europy, ale mają teraz słabszy okres. Sądzę, iż to dobra okazja aby ich pokonać. Moi rodacy są w stanie to uczynić”

Kategoria: Wywiady | SuperDeporte skomentuj Skomentuj (2)

KOMENTARZE

1. pedro927.03.2013; 15:56
Jego rodacy pokazali, że są w konfrontacji z Hiszpanią bezsilni, choć przy odrobinie szczęścia mecz mogli nawet wygrać. Długimi okresami Francuzi nie byli w stanie powąchać piłki. Szczególnie surowo wyglądały "gwiazdy" PSG - Jallet, Matuidi i Menez.
2. kubastepniak2227.03.2013; 16:55
Według mnie jest dużo lepszy od Mathieu.