VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

Jérémy Mathieu 2016?

Marcin Śliwnicki, 19.03.2013; 21:35

Nowy kontrakt być może juz pod koniec miesiąca

Możliwe, że już pod koniec tego miesiąca Braulio Vázquez i agent Jérémy’ego Mathieu zasiądą do wspólnych rozmów dotyczących przedłużenia umowy Francuza. Nowa umowa miałaby obowiązywać do 30 czerwca 2016 roku.

Obecny kontrakt wiąże obrońcę z klubem do końca czerwca 2014 roku. Kilka dni po powrocie Francuza do zdrowia po wielomiesięcznej przerwie drużyna dowiedziała się, że zarząd wyraził chęć przedłużenia z nim umowy. Piłkarz w październiku skończy 30 lat, a więc sezon 2015 – 2016 może być jego ostatnim na wysokim poziomie, dlatego długość ewentualnej nowej umowy wydaje się uzasadniona.

Jak twierdzi sam Jérémy w Walencji żyje mu się bardzo wygodnie. Tamtejszy klimat cenią też bardzo żona i dzieci Francuza, a osoby bliżej związane z piłkarzem twierdzą, iż spędza on właśnie swoje najlepsze chwile w klubie. Dzięki otrzymanemu wsparciu udało mu się przetrwać trudny i długi okres rekonwalescencji, a po powrocie do drużyny czuje się z nią dużo bardziej zżyty.

Mathieu bardzo jasno określił swoje preferencje — chciałby dalej zakładać koszulkę z nietoperzem na piersi. Przyznał też, że choć całą sytuacje będzie musiał dokładnie przemyśleć, to możliwość gry w jednym z najsilniejszych klubów Europy bardzo go cieszy. Piłkarz poprosił klub, aby ten poczekał jakiś czas z przedstawieniem mu konkretnej oferty, jednak według francuskich mediów Braulio jest zdeterminowany, aby zacząć rozmowy w ciągu najbliższych dwóch tygodni.

Kategoria: Ogólne | SuperDeporte skomentuj Skomentuj (3)

KOMENTARZE

1. kOst20.03.2013; 19:15
kOstMatje ma różową furę ; x
2. KempesVCF20.03.2013; 20:42
KempesVCFRaczej czerwoną, (pewnie Ferrarka :)) tylko może mu wyblakła? :D
3. kOst21.03.2013; 07:30
kOstAno faktycznie, jest kucyk na zagłówku. Może wziął przechodzoną po Bonedze ; >