VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

Valverde: „Nie graliśmy dobrze”

Karol Kotlarz, 17.03.2013; 20:09

Szkoleniowiec o meczu

Trener Valencii, Ernesto Valverde wypowiedział się podczas konferencji prasowej na temat wygranego 3:0 spotkania z Betisem. Jego zdaniem drużyna pomimo wysokiego zwycięstwa zagrała poniżej oczekiwań, a styl w jakim tego dokonała pozostawiał wiele do życzenia.

„Drużyna Betisu nie kontrolowała gry, jedynym zagrożeniem z ich strony były stałe fragmenty gry przy wyniku 1:0” – powiedział Txingurri.

Szkoleniowiec drużyny przeciwnej, Pepe Mel, miał wiele zastrzeżeń co do pracy arbitra w sobotnim spotkaniu. W tej kwestii wypowiedzi udzielił również trener Valencii, mówiąc: „Rzut karny i czerwona kartka to decyzje kontrowersyjne. Futbol bywa nieprzewidywalny, trzeba mieć też szczęście. W wielu spotkaniach mieliśmy pecha, dziś sytuacja się odwróciła, bowiem wygraliśmy 3:0 nie grając dobrze.”

Ernesto Valverde pochwalił również drużynę gości, która grając w dziesiątkę nie poddała się i stanowiła zagrożenie dla Los Ches: „Grając w przewadze jednego zawodnika i mając korzystny wynik obniżyliśmy loty w pierwszej połowie, w drugiej części meczu sytuacja była podobna.”

Kategoria: Wywiady | SuperDeporte skomentuj Skomentuj (2)

KOMENTARZE

1. delin0m18.03.2013; 00:18
Mądry trener. Nie zachwyca się nie wiadomo czym, gdy właśnie nie ma czym. Rzeczowo i trzeźwo ocenia sytuację. Nie owija w bawełnę i bez zbędnej kurtuazji mówi jak jest. Podoba mi się taka postawa, która na dodatek idzie w parze z wynikami pracy stricte szkoleniowej. Mam nadzieję, że Valverde jeszcze przez dłuższy czas będzie kierował drużyną Valencii, bo ewidentnie klub ma z niego pożytek.
2. KempesVCF18.03.2013; 16:53
KempesVCFValverde to fachowiec pełną gębą. Oby nie skusiła go możliwość powrotu do Bilbao albo pieniądze szejków z City.