VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

Amunt!SHOW — odcinek 6.

Redakcja, 05.03.2013; 19:23

Champions League czas

W serwisowych podziemiach codziennie głowimy się, jak urozmaicić życie serwisu oraz zapewnić wam dostatek wrażeń i inicjatyw. Tym razem wychodzimy do was ze specjalnym wydaniem Amunt!SHOW. Dlaczego specjalnym? Otóż dysputowaliśmy na temat jednego z najważniejszych wydarzeń sezonu, czyli - jak to zgrabnie nazwał jeden z redaktorów - o "sprawie paryskiej".

O czym usłyszycie w szóstym odcinku Amunt!SHOW? O powodach porażki w pierwszej batalii, o formie i nastrojach w obu obozach czy o potencjalnym podejściu paryżan. Merytorycznego materiału znajdziecie w nagraniu znacznie więcej. Rozmawialiśmy też o możliwych ustawieniach linii defensywnej, szansach na awans i kluczowych aspektach nadchodzącego rewanżu. Nie zabrakło również tradycyjnego pytania o wytypowanie dokładnego wyniku. Słuchając przygotowanego podcastu, dowiecie się nawet, kto - zdaniem rozmówców - może wkręcić naszego defensora w ziemię i dlaczego tym defensorem będzie Jeremy Mathieu.

Tym razem swoimi złotymi myślami ze słuchaczami dzielili się: Hubert Jaroś, Krystian Porębski oraz Kamil Kurowski. Ostatnim razem zaserwowaliśmy Wam garść wywiadów ze znanymi osobami świata dziennikarskiego, a przed rewanżem — jako że nie ma lepszego "podgrzewacza meczowej atmosfery" od rozmów i dywagacji — polecamy rozmowy kilku walenckich zapaleńców. Jeśli nie straciłeś wiary w awans, a twoje uszy łakną kolejnej porcji naszego walenckiego podcastu - nie masz wyboru: to nagranie jest właśnie dla Ciebie! Co kibice "Nietoperzy" sądzą o dwumeczu i kluczowej bitwie na Parc des Princes?

Jak powtarzamy na każdym kroku naszych działań, działamy wyłącznie dla was - kibiców. Zatem najnowszy odcinek został skrócony do kilkunastu minut, aby zagwarantować odbiorcom najlżejszą formę materiału. Nie obyło się podczas nagrań bez niechcianych sms-ów, problemów z internetem czy niesfornego mikrofonu. Jednak nie umywa się do sytuacji z jednego z poprzednich odcinków, kiedy to pewien rozmówca (zachowamy anonimowość) potraktował swoje głośniki sokiem podczas nagrań. Bez względu na przeciwności losu, nasz dzielny technik poradził sobie i przygotował materiał jak najmniej krzywdzący aparat słuchowy.

Tymczasem zapraszamy do odsłuchania nagrania: Amunt!SHOW — odcinek 6.

Prowadzący: Dominik Piechota — Ever.

Rozmówcy: Kamil Kurowski — smoooke; Hubert Jaroś — hubson91; Krystian Porębski — woker182.

Obsługa techniczna: Arkadiusz Bryzik — Nevan.

Grafika: Mateusz Styś — Ruben; Arkadiusz Bryzik — Nevan.

Kategoria: Komentarze redakcji | własne skomentuj Skomentuj (4)

KOMENTARZE

1. inek05.03.2013; 20:59
Chwilami trochę się cięło, ale jak zwykle trafne uwagi no i w ogóle fajnie się tego słucha. Chociaż prawdę mówiąc nie jestem fanem tych przerywników "Valencia, valencia", ale być może bez tego byłoby trochę nudnawo.

Tak czy siak, dobra robota chłopaki ;)
Mój typ: 2-2
Obrona? Mathieu, Cissokho, Ruiz i Pereira. Szkoda że Ernesto nie zdecydował się na Delgado lub Quatanillę.
2. inek05.03.2013; 21:01
Quintanilla się pisze chyba :P
3. Kurczak06.03.2013; 15:08
KurczakTo jak z tym Ibrą? Ma grać czy nie? Bo woker wspominał, że Albelda kryłby jako DMa m. in. Ibrę...
4. Kurczak06.03.2013; 15:10
Kurczakjako DM* oczywiście, sor

A co do samego Show: wszystko spoko fajnie, 17 minut bardziej treściwe niż godzinne wywody wg mnie. Ever - lepiej niż na początku, ale dalej pracuj nad płynnością mowy, bo zatrzymujesz się jakbyś co dwa słowa stawiał kropkę. :P To jest dobre i pożądane, ale przy mentoringu czy coachingu. GJ.