sonda
VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

Sobotnie spotkanie Valencii z Realem Valladolid z pewnością naleć będzie do wyjątkowych dla Ludovica Butelle, Sisi’ego, oraz Estoyanoffa. Całą trójka wypożyczona została na ten sezon z zespołu Nietoperzy, wszyscy zapowiadają jednak, że w spotkaniu ze swoim byłym klubem sentyment zostawią za sobą i dadzą z siebie wszystko. ”Chcemy wygrać na Mestalla!” – zgodnie wykrzykują.

”Nie będzie taryfy ulgowej. Powrót na Mestalla i występ przeciwko moim byłym kolegom będzie dla mnie wyjątkowym wydarzeniem, ale w trakcie spotkania muszę o tym zapomnieć i skupić się na grze. Chcemy wygrać i sądzę, że jest to w naszym zasięgu” – obiecuje Ludovic Butelle. Francuskiemu bramkarzowi szczególnie powinno zależeć na dobrym występie przeciwko ekipie Quique Floresa, gdyż od tego zależeć może jego przyszłość w zespole ”Blanquinegros”. Piłkarz nie martwi się jednak swoją sytuacją i do tematu swojego powrotu na Mestalla podchodzi bardzo spokojnie: ”Myślę, ze nie muszę niczego nikomu udowadniać, gdyż w Valencii wszyscy dobrze mnie znają i wiedzą, co potrafię. Z tego powodu mnie zakontraktowali, przedłużyli moją umowę i na każdym kroku podkreślają, ze we mnie wierzą. Jeszcze tam wrócę”.

Optymizm Butelle co do sobotniego spotkania podziela inny Valencianista w kadrze Valladoid – Sisinio Gonzalez. Wychowanek Nietoperzy zamiera odsunąć na bok sentyment do lewantyńskiego klubu i chce poprowadzić swój zespół do zwycięstwa: ”Wygramy ten mecz. Wiemy jak grać z Valencią i zrobimy wszystko, by osiągnąć tutaj dobry wynik” – zapowiada pomocnik. W odróżnieniu od swojego francuskiego kolegi, Sisi sceptycznie podchodzi jednak do swojej przyszłości w barwach Los Ches, sądzi bowiem, że panuje tam zbyt duża konkurencja na jego pozycji: ”Trudno będzie mi wrócić do Valencii. Myślę, ze w tej chwili nie znalazłoby się tam dla mnie miejsce. Na razie chcę zdobywać doświadczenie w Primera Division z Valladolid, a jeśli mój klub upomni się po mnie, będę się bardzo cieszył".

Podobne wątpliwości targają Fabianem Estoyanoffem, którzy choć teoretycznie piłkarzem Valencii jest od 3 sezonów, w biało-czarnym trykocie nie zagrał jeszcze ani minuty. Urugwajczyk powoli traci nadzieję, ze kiedykolwiek zagra dla lewantyńskiej publiczność, lub chociażby przeciwko niej, by pokazać, że skreślenie go było błędem. Od trzech lat, jego występ w meczu z Valencią jest bowiem skutecznie uniemożliwiany za pomocną zapisanej w jego kontrakcie klauzuli, zabraniającej mu występu przeciwko macierzystemu klubowi. Nie inaczej jest tym razem."Przywykłem do tego” – odpowiada skrzydłowy. "Ja nie wystąpię w tym meczu, mam jednak nadzieję, ze moi koledzy pokażą na co ich stać. Damy popalić Valencii” - przekonuje ”Lolo”.

Kategoria: Ogólne | as.com skomentuj Skomentuj (9)

KOMENTARZE

1. Gajos13.09.2007; 13:05
GajosCoś bardzo pewni siebie są Sisi, Estoyanoff i Butelle. Ale i tak dostaną od Valencii
2. pedro113.09.2007; 14:33
Teraz już wszyscy wiedzą jak grać z Valencią.
Nie dziwię ich optymizmowi po tym co pokazuje drużyna Floresa. Oby nasi przywołali ich do większej pokory. To zadanie będą mieli do wykonania głównie zmiennicy.

Dobrze się składa, że Schalke będzie miało za przeciwnika w najbliższą sobotę Bayern, więc włożą w ten mecz sporo sił.

Wczoraj na meczu Mestallety obecny był Soler. Ciekawe, że długo rozmawiał z Floresem. Jak spekulują dziennikarze, Soler wyraził życzenie aby VCF nie tylko wygrywała, ale prezentowała lepszy styl. Tematem rozmowy mógł być także problem ze sztabem medycznym klubu.
3. Marchewa13.09.2007; 14:35
MarchewaPowinni dostać konkretne baty od Valencii. To musi być 2 wygrana.
4. Ulesław13.09.2007; 15:41
UlesławJuż ładnych kilka dni temu na SD pojawiła się informacja, jakoby Flores wylądował na dywaniku, i obiecał szefowi że z Valladolidem to będzie inna Valencia. Wypada mu wierzyć.
5. pedro113.09.2007; 16:08
Wierzę, że była taka rozmowa.
W zapewnienia Floresa już nie.
6. benji13.09.2007; 16:57
benjiTa klauzula, przez którą Estoyanoff nie może występować przeciwko Ches jest dla mnie bezsensu.
Musi się przecież jakoś pokazać, a czemu niby nie może tego zrobić przeciwko zespołowi, który posiada jego kartę:?
7. komandor13.09.2007; 18:37
komandorhttp://pilkanozna.pl/news.php?ID=75393
Czyżby prawdą jest iż, dwójka podstawowych pomocników Valencii jest kontuzjowana? Jeśli Moretti i Marchena również są niezdolni do gy, kadra na mecz z Valladolid może się mocno skurczyć. Jeśli rzeczywiście tak jest, Flores będzie wzmuszony ustawić Fernandesa oraz Sunnego na środku, co może zaowocować poprawą stylu gry.
8. loko13.09.2007; 20:06
Znów jakaś dziura w udzie. O ile to prawda, to to mi zaczyna przypominać poprzedni sezon, jeszcze ze 2 tygodnie i pół ekipy się posypie. Pamiętam, że Caneira przewrócił się chyba nieatakowany. O ile sobie przypominam dobrze, to sztab med. i fizjologów sprowadził ze sobą Flores z Getafe. Wszystkim tym panom bym juz podziękował.
9. Joaquin14.09.2007; 20:28
JoaquinNIech sie nie zdziwią :P