sonda
VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

Po dzisiejszych zajęciach treningowych w okrojonym o powołanych do reprezentacji składzie, w sali konferencyjnej Miasta Sportowego Juan Manuel Mata udzielił krótkiego wywiadu odnośnie swoich przewidywań na nadchodzący sezon, ambicji zespołu, a także swoich odczuć, w związku z debiutem w rozgrywkach Primera Division w barwach "Blanquinegros".

Tryumf w jednych z rozgrywek

Myślę, że zdołamy wygrać choć w jednej z trzech rywalizacji, w których występujemy. Mamy skład, który jest zdolny walczyć o zwycięstwo w każdej z nich, i po któreś na pewno sięgniemy. Mamy ogromne ambicje, i chcemy je zrealizować

Gra zespołu

Dotychczas nie pokazaliśmy pełni możliwości, musimy polepszyć swą grę, gdyż tylko w tedy przyjdą przekonujące wyniki.

Debiut w rozgrywkach ligowych:

Nie jestem w pełni zadowolony ze swojego występu z Almerią - zagrałem poniżej swoich oczekiwań i myślę, że w najbliższych spotkaniach udowodnię swą przydatność dla klubu.

Kategoria: Wywiady | ValenciaCF.es skomentuj Skomentuj (4)

KOMENTARZE

1. el_nino05.09.2007; 19:57
el_ninoNo rzeczywiscie Mata niewiele pokazal w meczy z Almeria, a co do tego, ze zdobedziemy ktorys z tytulow to z taka gra mozna tlyko o tym pomarzyc;/
2. pedro106.09.2007; 15:32
Takie deklaracje piłkarzy nie budzą, jak widać, wielkiego zainteresowania. Zawsze to samo. Ale Matę na pewno stać na dużo więcej niż to co pokazał z Almerią.

Na ostatnim treningu Flores zarządził mecz piłkarzy z I zespołu, którzy zostali w Paternie (Santi, Alexis, Helguera, Moretti, Baraja, Morientes, Arizmendi, Sunny i właśnie Mata vs. canteranos. Wygrali młodzi z Mestallety 2:0.3. Ulesław06.09.2007; 17:00
UlesławSuper Deporte twierdzi że było 1-1, wyrównał Morientes. I w meczu raczej nie grała Mestalletta, tylko Valencia Juvenil.
4. Ulesław06.09.2007; 17:02
UlesławPodobny mecz rozegrano na treningu reprezentacji, Silva strzelił zwycięskiego gola na 2-1 dla jednej z ekip. Wcześniej bramki: Ramos i Xavi.
Prawdopodobnie w meczu z Islandią nie zagra Albelda - narzekał na uraz pleców, a do tego Aragones po obejrzeniu meczu z Almerią stracił chyba do niego zaufanie.

Ciekawe kiedy straci do Angulo i przestanie go powoływać...