sonda
VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

Pellegrino oddziela Pablo od drużyny

Zdzisław Lewicki, 26.08.2012; 17:33

„19” nie bierze udziału we wszystkich treningach

Nadal nie wiemy, co stanie się z Pablo Hernándezem. 27-letni skrzydłowy otrzymał ofertę od Swansea, jednak włodarze walenckiego klubu jak dotąd nie zgodzili się na zaproponowaną kwotę. Tymczasem zawodnik nie wziął udziału w dwóch wczorajszych treningach i nie zagra z Deportivo.

Gorącym zwolennikiem zakupu wychowanka Valencii jest trener Michael Laudrup. Swansea wyłożyło na stół pięć milionów euro i jest w stanie zwiększyć tę kwotę, jednak czeka na rozwój wydarzeń.

Przedstawiciele klubu póki co nie mówią o sprzedaży zawodnika, zapewniając jednocześnie, że jest on ważnym ogniwem drużyny. Prawdopodobnie oznacza to mniej więcej tyle, że Pablo zostanie sprzedany w razie pojawienia się wyjątkowo korzystnej oferty lub że prezydent Llorente będzie zwlekał z transferem do Swansea do ostatniej chwili okna transferowego.

Cierpliwość może się opłacić. W tym tygodniu zainteresowanie sprowadzeniem Hernándeza wyraziło moskiewskie Dynamo.

Kategoria: Transfery | SuperDeporte | Las Provincias skomentuj Skomentuj (2)

KOMENTARZE

1. mucha002926.08.2012; 17:55
mucha0029W tej sytuacji trzeba za wszelką cenę go sprzedać za dobre pieniądze najlepiej... Jeśli nie uda nam sie go opchnąć do Walii to będzie tylko ciągnął kasę nie grając i nie trenując z pierwszą drużyną...
2. los ches26.08.2012; 19:05
los chesTo naturalne skoro ma odejść.