sonda
VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

Soldado: „Chcę grać tutaj, na mojej ziemi”

Michał Świerżyński, 17.08.2012; 12:34

Napastnik o ofercie Tottenhamu

Roberto Soldado, którego kilka dni temu chciał kupić angielski Tottenham Hotspur, wyjaśnia decyzję o odrzuceniu ich oferty. Pokazuje wielkie przywiązanie do klubu i ziemi, na której się urodził, oraz dodaje, że jest gotowy do gry na Bernabeu.

„Wiedziałem o zainteresowaniu Anglików moją osobą, lecz po złożeniu oferty, pomimo sytuacji finansowej klubu, nie chciałem jej przyjąć. Podpisałem kontrakt do 2017 roku i chcę go wypełnić, takie jest moje życzenie i oby stało się rzeczywistością. Chcę grać tutaj, w drużynie z mojej ziemi, a Valencia chce kontynuować swój program sportowy razem ze mną” – tak ‘Żołnierz’ odniósł się do 30 milionowej propozycji Tottenhamu.

Napastnik został też zapytany o swoje przygotowanie do pierwszego meczu ligowego przeciwko Realowi Madryt: „Trenuję już od dwóch dni na sto procent, więc jeśli nie stanie się nic złego, będę do dyspozycji trenera na ten mecz. Wierzymy w siebie i swoje przygotowanie do meczu, pomimo tego że przeciwnik jest silny, nawet chyba silniejszy niż w poprzednim sezonie, ale jesteśmy gotowi stawić im czoła”.

Mówi się, że tegoroczny skład Valencii jest silniejszy niż ten z poprzedniego sezonu. Roberto stwierdził, że okaże się to w trakcie trwania rozgrywek. „Możemy powiedzieć co tylko chcemy o tym zespole, ale wszystko to będą suche oceny na papierze. Klasę trzeba pokazać na boisku. My, zawodnicy którzy graliśmy tu w poprzednim sezonie, musimy poprawiać wciąż swoją grę, a nowi gracze muszą wnieść coś nowego od siebie. Wtedy możemy być silniejsi niż rok temu” -zakończył.

Kategoria: Ogólne | Superdeporte skomentuj Skomentuj (3)

KOMENTARZE

1. Raulpl17.08.2012; 12:45
Ma zaufanie kibicow oby tego nie zapsuł.
2. Kurczak17.08.2012; 16:03
KurczakOby tylko nie spuścił z tonu przez to, że nie ma konkurencji.
3. riQ9318.08.2012; 20:29
Coś nie samowitego.. Jakie emocje będą? tego nikt nie bedzie wiedzieć. Czy Valencia czy Real? Może po 1 punkcie? Lub na inauguracje Valencia wygra? Wiadomo tylko jedno... Mecz możecie obejrzec o 19:00 na stronie www.meczelive.com.pl w jakości HD!