sonda
VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

Viera: "Nie pokazałem się z najleszej strony"

Krystian Porębski, 12.08.2012; 21:18

Pomocnik niezadowolony z przegranej

Jeden z najlepszych piłkarzy w sobotnim sparingu, był po meczu bardzo zawiedziony postawą całej drużyny. Podkreślił także, że aby mieć szanse na Bernabeu, trzeba będzie wyjść na boisko z całkiem innym nastawieniem.

"To dobrze, że pomogłem moim kolegom strzelać bramki, ale przegraliśmy więc nie czuje, że wykonałem postawione przede mną zadanie" - powiedział nowy pomocnik "Nietoperzy". Dodał także, iż w meczu z Realem potrzeba będzie więcej pewności siebie, której zabrakło w sobotnim spotkaniu.

"Nie pokazałem się z najlepszej strony, ale prawda jest taka, że na tym etapie przygotowań jestem trochę zmęczony. Swój występ oceniłbym na 5 lub 6". Młody Hiszpan zakończył swoja wypowiedź stwierdzeniem, iż sił dodają mu kibice, którzy bardzo ciepło przyjęli go w Walencji.

Kategoria: Ogólne | Superdeporte skomentuj Skomentuj (1)

KOMENTARZE

1. Melvedor12.08.2012; 21:29
MelvedorChłopak naprawdę mnie zaskakuje. Był wiodącą postacią, a mówi, że nie najlepiej zagrał. To ciekawe jak gra kiedy jest zadowolony z siebie. Nie myślałem, że tak szybko będzie gotów aby grać w pierwszej jedynastce, a tu miła niespodzianka. Amunt Viera!