sonda
VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

Alves: „Ich motywacja będzie taka sama jak nasza”

Bartłomiej Płonka, 08.08.2012; 12:46

Bramkarz o pierwszym ligowym meczu

W 1. kolejce La Liga Blanquinegros pojadą do Madrytu by zmierzyć się z tamtejszym Realem. Wypowiedzi na ten temat udzielił wczoraj golkiper walenckiego zespołu Diego Alves.

„W poprzednim sezonie zagraliśmy z nimi dwa dobre pojedynki. Teraz zmierzymy z nimi już na początku. Dla nas nie ma znaczenia czy jako pierwszy, drugi czy piętnasty zespół staniemy naprzeciwko Realowi. Jeśli zagramy dobrze możemy wygrać” – mówi Brazylijczyk o spotkaniu z „Królewskimi”.

„Mamy jeszcze czas do tego spotkania, aby jeszcze lepiej się przygotować. Dla nich to też będzie bardzo ważny mecz, ich motywacja będzie taka sama jak nasza” – dodaje Diego Alves.

Bramkarz parę słów poświęcił rywalizacji w zespole. „Daję z siebie maksimum. Wszyscy ciężko pracujemy, a rywalizacja może tylko pomóc drużynie” – stwierdził bramkarz.

„Miałem okazję być w Pekinie. Jestem zadowolony z moich kolegów, zasługują oni na złoto, będę im mocno kibicować” – mówił Alves o osiągnięciach reprezentacji Brazylii na Igrzyskach w Londynie. Canarinhos awansowali do finału.

Kategoria: Wywiady | SuperDeporte skomentuj Skomentuj (0)

KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy.