sonda
VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

"Każdy może mieć gorszy dzień"

Bartłomiej Płonka, 20.02.2012; 20:05

Piatti po klęsce z Barceloną

Valencia we wczorajszy wieczór została wręcz zgnieciona na Camp Nou, przegrywając w meczu 24. kolejki La Liga z Barceloną aż 1:5. Po spotkaniu wypowiedzi udzielił strzelec jedynego gola dla Los Ches - Pablo Piatti.

"Jesteśmy świadomi, że wczorajszy pojedynek był w naszym wykonaniu bardzo zły. Każdy może mieć gorszy dzień, a oni czuli się komfortowo. Cały czas mieli piłkę i przeważali. Staraliśmy się, ale gra nam się komplikowała i drogo za to zapłaciliśmy" - powiedział Argentyńczyk. "Nietoperze" prowadzili w tym meczu 1:0 właśnie po trafieniu Piattiego, ale później dzieliła i rządziła tylko jedna drużyna.

Piatti komentując grę rywala chwalił Blaugranę, mówiąc, iż to "mieszanka wszystkiego". Stwierdził, że Barca to "świetna drużyna" i podziwia ich grę.

Na koniec zawodnik Blanquinegros odniósł się do kontuzji, jakiej nabawił się jego rodak, także grający w Valencii - Éver Banega."Nie udało mi się z nim jeszcze porozmawiać. Jest to wypadek w trakcie sezonu, teraz ważne, aby wrócił szybko do zdrowia, a my musimy go wspierać".

Kategoria: Wywiady | Superdeporte skomentuj Skomentuj (2)

KOMENTARZE

1. KempesVCF20.02.2012; 20:08
KempesVCFBanegę trzeba najpierw walnąć pałką w głowę - następnym razem będzie uważał. Potem można go wspierać ;)
2. KilyVCF20.02.2012; 23:55
KilyVCFTo samo pomyślałem.
Dlaczego takie rzeczy zdarzają się w VCF, kiedyś Santiago ...

Ale to się wszystko pozmieniało,
Piatti na początku roku wyśmiewany, teraz jako jeden z nielicznych z całej kadry który ma prawo grać przeciwko najlepszym. jak widać nikogo nie można skreślać od razu.
Rami, crack, ostoja defensywy, prawdziwy lider defensywy i całego zespołu, uwielbiany przez wszystkich w roku 2012 prezentuje się jak najgorsza łamaga.
Popisy Adila trochę maskują występ Ruiza który był równie beznadziejny, być może najwolniejszy na boisku.
To już kolejny żenujący mecz Victora (wyjątek AM-VCF).
Gorsze dni nasi stoperzy mają teraz regularnie. Naturalny zmiennik Ricardo też dał się ośmieszyć nieraz, w sytuacji z Tello najbardziej efektownie.