sonda
VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

Soldado: "Możemy dokonać czegoś pięknego"

Krystian Porębski, 16.02.2012; 18:14

Roberto pozytywnie nastawiony przed Ligą Europy

Valencia swoją przygodę z Ligą Mistrzów skończyła w Anglii. Tam też rozpocznie rozgrywki w Lidze Europy. Piłkarze podchodzą z optymizmem do nadchodzących potyczek.

"Drużyna chce się bardzo dobrze zaprezentować w tych rozgrywkach. Zespoły tu grające są bardzo silne, ale to tylko bardziej nas motywuje. To będzie ciężka rywalizacja, w której mamy nadzieje coś osiągnąć" - tak nadzieje drużyny, jak i własne opisał najlepszy strzelec Blanquinegros.

Roberto wypowiadał się także na temat samego Stoke City. Stwierdził, że angielska drużyna gra solidnie, a jej największą bronią są stałe fragmenty. Zaznaczył on jednak, iż elementy te były ostatnio najważniejszą częścią na treningach Valencii.

Snajper z Walencji ma ostatnio ciężki okres, nie zdobył bramki od 4 meczów. Twierdzi jednak, że ważniejsza niż strzelanie bramek jest dla niego wygrana.

Kategoria: Wywiady | Superdeporte skomentuj Skomentuj (1)

KOMENTARZE

1. matys539216.02.2012; 20:01
matys5392Alineación del Valencia CF ante el Stoke City: Guaita; Bruno, Rami, Dealbert, Mathieu; Tino Costa, Topal; Feghouli, Jonas, Piatti; Aduriz.

Alineación del Stoke City ante el Valencia CF: Begovic; Wilkinson, Shawcross, Huth, Wilson; Pennant, Palacios, Delap, Etherington; Walters, Crouch.