sonda
VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

Soldado już w pełni sił?

Bartłomiej Płonka, 10.02.2012; 15:39

Zdrowie „Żołnierza” się poprawia

Roberto Soldado z powodu grypy nie zagrał w środowym spotkaniu Copa del Rey przeciwko FC Barcelonie. Jednak teraz jego stan zdrowotny się poprawił i najprawdopodobniej już w niedzielę będzie mógł wystąpić w meczu ze Sportingiem Gijon.

Napastnik przyznał, iż przed wyjazdem do Barcelony miewał objawy przeziębienia, ale nie było to przeszkodą, aby wystąpić na Camp Nou. Dopiero później poczuł dreszcze i miał gorączkę. Lekarze stwierdzili, że nie będzie mógł zagrać.

Soldado został w hotelu i tam oglądał w telewizji starcie swojej drużyny z Blaugraną. Mówił, iż bardzo chciał pomóc zespołowi. Po spotkaniu dołączył do drużyny, aby razem powrócić do Walencji. Na boisku zastępował go Aritz Aduriz.

Wczoraj „Żołnierz” czuł się lepiej. Pracował na sali gimnastycznej z fizjoterapeutami i już jutro ma dołączyć do treningów z zespołem. W niedzielę „Nietoperze” podejmą Sporting Gijon w ramach 23. kolejki La Liga i możemy przypuszczać, że zobaczymy Roberto na placu gry, tylko czy od pierwszej minuty?

Kategoria: Raporty Medyczne | Superdeporte skomentuj Skomentuj (2)

KOMENTARZE

1. LukasZ_NS10.02.2012; 17:08
LukasZ_NSTak wszyscy się cieszą, że powołania w 2 części sezonu dostają Paco i Bernat, a może to jest spowodowane tym, że po sezonie planują sprzedać (zarobić i zmniejszyć dług jak zawsze) Albę i Soldado :)
2. PyJteR10.02.2012; 19:19
PyJteRChciałbym żeby strzelił hat tricka w meczu ze Sportingiem Gijon ;P ,Szkoda że nie ma transmisji z meczu w Canal + Sport :/