sonda
VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

Unai Emery: „Awans jest sprawą otwartą”

Bartłomiej Płonka, 02.02.2012; 18:59

Szkoleniowiec „Nietoperzy” po meczu

Blanquinegros zremisowali w pierwszym półfinałowym spotkaniu Pucharu Króla z FC Barceloną 1:1. Po tym pojedynku głos zabrał opiekun Valencii CF – Unai Emery.

„Zależało nam na lepszym wyniku. Mogło być inaczej, gdyby sędzia zauważył rękę Pinto poza polem karnym. Są to sytuacje nieodwracalne, które się zdarzają. Arbiter się pomylił, ale nie możemy nic na to poradzić” – powiedział 40–latek.

„Jestem zadowolony z postawy moich piłkarzy. Nie jestem rozczarowany. Mieliśmy okazje i prawdą jest, że mogliśmy zwyciężyć. Teraz musimy skupić się na rzeczywistości, a awans jest sprawą otwartą. Będziemy chcieli uzyskać dobry wynik na wyjeździe” – stwierdził Mister. Rewanż odbędzie się 8 lutego o godzinie 21:00.

Bask zakończył swoją wypowiedź mówiąc, że drużyna musi cały czas pracować i wciąż liczy na wyeliminowanie Blaugrany z Copa del Rey.

Kategoria: Wywiady | Superdeporte skomentuj Skomentuj (1)

KOMENTARZE

1. los ches02.02.2012; 19:24
los chesWciąż zbyt mało pewności siebie w Emerym a co za tym idzie w piłkarzach.
A odbija się to tym, że po strzelonej bramce po kilku minutach tracimy gola i mamy ponownie remis.

Trzeba ukręcić nosa Barcie i pokazać ze z sędziami można także wygrać.
Pierwszy mecz mi się podobał bo zagrali agresywnie. Jak widziałem Messiego jak wpada pod nogi Tino to uśmiech pojawia się na twarzy.
Trzeba tak samo zagrać na Mestalla. Pomęczyć Pinto strzałami ,chamskimi gadkami to na pewno zrobi bardziej "widocznego" babola.

Barcelona w tym sezonie nic nie wygra
Pozdrawiam.