Valencia vs. Real Sociedad - składy

Dominik Piechota, 14.01.2012; 21:27

Rotacje kluczem do sukcesu?

Poznaliśmy składy obu drużyn! Unai Emery zaprzestał wystawiania tego samego składu i dokonał sześciu zmian w porównaniu z poprzednim spotkaniem.

Dealbert, Bruno, Topal, Pablo, Parejo i Aduriz to zmiennicy, którzy otrzymają szansę w meczu 19. kolejki przeciwko Realowi Sociedad. Czy spora ilość zmian nie zaszkodzi zespołowi? Przekonamy się tuż po zakończeniu pojedynku.

Valencia CF: Alves - Bruno, Rami, Dealbert, Mathieu - Topal, Éver - Feghouli, Pablo, Parejo - Aduriz.

Ławka rezerwowych: Guaita, Barragan, Alba, Tino Costa, Piatti, Jonas, Paco.

Real Sociedad: Bravo - Estrada, Demidov, M.González, Cadamuro - Aranburu, Elustondo - X.Prieto, Zurutuza, Griezmann - Aguirretxe.

Ławka rezerwowych: Zubikarai, Mariga, C. Martinez, Ansotegi, Bergara, Ifran, C. Vela.

IRC

Kategoria: Ogólne | Superdeporte skomentuj Skomentuj (12)

1. Joaquin14.01.2012; 21:39
JoaquinSzkoda, że nie dał szansy pograć Piattiemu, gra z ławki mu nie służy.

AMUNT!
2. Darlene14.01.2012; 21:55
DarlenePiattiemu w ogóle gra nie służy ;) i Piatti Valencii też nie służy
3. lisovski14.01.2012; 22:11
lisovskiParejo zagra dzisiaj dobrze coś czuje.
4. Adrian_VcF14.01.2012; 22:22
Adrian_VcFNarazie jak na taki sklad jakim dysponujemy w tym meczu gramy dobrze. Brakuje gola. Nie mozna byc pewnym niczego poki nie strzelimy gola
5. Darlene14.01.2012; 22:47
DarleneGramy żenadę z żenującym Sociedad. Jak wciśniemy 1:0 to się będę cieszył, ale jak tego nie wygramy, to wstyd!
6. Vicente7314.01.2012; 22:52
Vicente73Nędza... Jeśli w pierwszej części najlepszymi graczami są Bruno i Dealbert (jeszcze Alves, ale on popsuje mi wydźwięk mojego komentarza, więc go nie wymieniam ;/) to o czym tu gadać... Mam nadzieję, że po przerwie zagrają tak, a nawet lepiej, jak przez kwadrans otwierający mecz.
Banega - zatrważająca ilość strat.
Parejo - bez jaj.
Pablo - nijaki.
Feghouli - nawet on dziś mniej biega.
KTO MA ZATEM DOGRAĆ PIŁKĘ DO ADURIZA?

Na razie bez paniki. Te zostawiam na 75 minutę przy zerowym efekcie bramkowym. Ale zastanawiająca jest męczarnia przez 45 minut z jakimiś leszczami z Sociedad... :(
7. Marcel14.01.2012; 22:54
MarcelE tam zenady nie ma, na tle RSSS wygladamy dobrze. Inna sprawa, ze oni nic nie graja. Mysle, ze wcisniemy bramke i wygramy tym 1:0, ale ogladanie meczow takich jak ten to nic przyjemnego nawet dla fana Valencii
8. ruben12314.01.2012; 22:54
Po niezłych 15 minutach Valencia zaczęła grać piach. Modlić się o 1:0.

Mathieu widać że nie ma sił, drepta jak drewno po boisku.

Bardzo widoczny brak Canalesa - przy braku Jonasa i Soldado nie ma kto kreować gry.

Środek boiska NIE ISTNIEJE. Topal to w tym sezonie ogromne rozczarowanie. Potrzebny będzie dobry def. pomocnik bo Albelda nie jest wieczny.

Co do Banegi - kolejny mecz kiedy gra piach. Jak zwykle pakuje się w gąszcz piłkarzy RSSS, kiwa się , traci piłkę i macha rękami w frustracji.
W obecnej chwili Banega może czyścić buty Tino Coscie, który jak dostał szansę grał o niebo lepiej.

Tu też latem przydałyby się transfery bo środek pola w tym sezonie nie prezentuje sie dobrze.
9. Vicente7314.01.2012; 22:59
Vicente73Aha, i dziwi mnie taka eksplozja radości, by nie powiedzieć ekstazy, jak ogłoszono kadrę na RSSS i miejsce w niej dla Paco. Sorry, ale moim zdaniem to płonne nadzieje. Jeśli zbawcą Valencii ma być Paco, to z nami jest naprawdę źle.
OK, zaczynamy drugą połówkę. Jedziemy!!!!!!!
10. lisovski14.01.2012; 23:07
lisovskiJak zwykle Vicente pieprzysz głupoty.
11. Adrian_VcF14.01.2012; 23:15
Adrian_VcFBrakuje nam Jonasa i to od poczatku meczu. Jednak zawsze ktos z duetu Jonas-Soldado powinien grac
12. El_Duderino15.01.2012; 13:20
El_DuderinoKonflikt konfliktem, ale Dealbert nie powinien grać w tym klubie, jeśli może Ricardo Costa.