sonda
VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

Co zrobić z Miguelem?

Michał Świerżyński, 20.12.2011; 17:00

Ciąg dalszy rozterek

Unai Emery - po kilku meczach konsekwentnego pomijania Portugalczyka przy powołaniach - w sytuacji, w której nie mógł skorzystać z usług Barragána ugiął się i Miguel Brito zagrał w wyjściowym składzie przeciwko Maladze.

Swoim występem Miguel nie pomógł trenerowi w podjęciu decyzji dotyczącej swojej przyszłości. Co więcej, być może jeszcze bardziej ją utrudnił -zagrał dobry mecz, nie pozwalając Joaquinowi, którego musiał powstrzymywać, przejść razem z piłką i zaatakować bramkę Valencii.

Portugalczyk często podłączał się do ataków Valencii wielokrotnie ponawiając niebezpieczne wrzutki w pole karne przeciwników, których adresatem był Roberto Soldado, a raz nawet chciał zaskoczyć Caballero nieoczekiwanym strzałem. Skazą na jego pewnym występie może być żółta kartka, którą zobaczył w 59. minucie meczu.

Na początku meczu, gdy zawodnik miał piłkę przy nodze, niektórzy na trybunach gwizdali, lecz nie było ich wielu. Unai Emery nie ukrywa, że chce zakończyć tę sytuację i powrotu do normalności, jaką będą stałe dobre występy Portugalczyka, który swoim zachowaniem pozaboiskowym nie będzie dawał powodów do niezadowolenia. Może ten występ pomoże taką normalność przywrócić?

Kategoria: Ogólne | Superdeporte skomentuj Skomentuj (7)

KOMENTARZE

1. CheS_9120.12.2011; 17:24
Zostawić !!! przynajmniej do końca sezonu. Później sam nie wiem, niby fajnie by było mieć w podstawie Van Der Wiela a na ławce Miguela ale znowu ten ciągnie dużą kasę z konta klubu więc sam nie wiem, a mam ogromny sentyment i słabość do Miguela ;D
2. B3rCik20.12.2011; 17:41
Niestety, ale ja także mam do niego sentyment. Po prostu lubię tego niepokornego cwaniaczka-gangstera :P
3. KilyVCF20.12.2011; 19:22
KilyVCFNawet mając Van der Wiela,
na Barcę/Real/Angoli w LM posłałbym Miguela
bez żadnych wątpliwości..
To nadal lepszy piłkarz na takie wyzwania.
Dlatego lepiej się pożegnać bo już nadszedł czas. I oszczędzimy nieprzyjemnych sytuacji.
I Greg poczuje się pewniej.
4. KakSoon20.12.2011; 20:18
KakSoonMiguel podstawa wymiennie z VdW. Jak nie wymiennie to przerobic jednego na skrzydłowego. jak i nie to będzie pasować to wypad z holendrem.

♥ Miguel ♥
5. Flaku21.12.2011; 00:49
Niech zostanie, jak wszyscy wyżej, po prostu go lubię i darzę sympatią :) czekam na informacje o przedłużeniu kontraktu ^^
6. KempesVCF21.12.2011; 09:39
KempesVCFPiłkarsko się przyda, poza tym też go lubię. Ale to co wyprawia poza boiskiem jest, co tu kryć, żenujące...
7. chiefer21.12.2011; 21:49
chieferJak Emery nie wi co z Miśkiem zrobić to niech mu puszkę piwa podrzuci do szatni, chłopak znów popłynie i z bańki :-X