VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

Pulis zachwycony wynikiem losowania

Menedżer Stoke City, Tony Pulis przyznał, że jest zachwycony losowaniem 1/16 finału Ligi Europy. Szkoleniowiec The Potters uważa, iż dwumecz z takim zespołem jak Valencia jest nagrodą dla miasta i kibiców.

„To dla nas wspaniałe losowanie. Valencia jest jedną z największych drużyn w Europie, ze wspaniałymi tradycjami w europejskich rozgrywkach” – przyznał Pulis.

„Miałem ogromną nadzieję, że zagramy przeciwko wielkiemu klubowi i nasi kibice nie musieliby podróżować zbyt daleko. Oni czekali na taką okazję, by móc zaliczyć taki wyjazd. Fani będą zachwyceni. Mogą mieć wspaniałe Boże Narodzenie, a potem będą mieli 8 tygodni, by spokojnie przygotować się do podróży do Hiszpanii. Byłoby fantastycznie, gdybyśmy mogli zabrać ze sobą dużą armię fanów i pokazalibyśmy im, czym jest ten klub” – kontynuował menedżer Stoke.

Szkoleniowiec angielskiej drużyny już nie może doczekać się rywalizacji z Hiszpanami: „Pierwszy mecz u siebie będzie kolejnym wspaniałym wieczorem w europejskich pucharach, kolejnym z wypełnionym stadionem i fantastyczną atmosferą. To ekscytująca perspektywa”.

„Zajść tak daleko w tych rozgrywkach to nadzwyczajne osiągnięcie, ponieważ mieliśmy najtrudniejszą grupę, w której musieliśmy odbywać długie podróże na mecze. Jednak takie losowanie było warte zachodu. Tak to sobie wyobrażaliśmy, gdy zakwalifikowaliśmy się do europejskich pucharów” – zakończył Pulis.

Kategoria: Wywiady | stokecityfc.com skomentuj Skomentuj (1)

KOMENTARZE

1. kOst16.12.2011; 22:15
kOstWydaje się sympatycznym goście, ogólnie w Stoke mają dobre podejście, a nóż widelec sprawią niespodziankę : > Tak czy owak nie skreślałbym ich. W Anglii każdy bramkowy remis będzie dobrym rezultatem, bo wiadomo jak nasi grają pod presją... : p
Ogólnie jestem dość zadowolony z losowania, szkoda tylko, że raczej na pewno Valencia nie przyleci do Polski : >